Treść opublikowana przez aliena4
-
co to za błąd?
Nie łączy się z silnikiem, co chwilę odlicza od 3-4 sekund aż po 5-6tej próbie wyskakuje komunikat, nie pamiętam już jaki. Jutro sprawdzę, zapiszę i podam, chyba że ktoś mi użyczy swój program w ramach koleżeńskiej współpracy na forum:wink: Odpowiedź: No response from controller brak odpowiedzi od kontrolera i tak w kółko
-
co to za błąd?
tak, nie dało rezultatu
-
co to za błąd?
Dobra to szukam, ściągam i testuje ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 14:48 ---------- Mam wersje 311 i nic... nie działa nadal, chyba że jakaś felerna wersja
-
co to za błąd?
mam VAG-COM release 409-1 to mam mieć inną wersje?
-
co to za błąd?
Dzięki ) w sobotę zrobię testy ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 22:20 ---------- Dzisiaj podpinam VAG-COM, pierwsze uruchomienie to test, wszystko działa ok. Przechodzę do drugiej właściwej części tj: Select--->Engine ii pokazuje mi się to co na filmie poniżej 2min. 09sek staje w miejscu nic się nie dzieje po kilku próbach wyskakuje komunikat po ang. już nie pamiętam jaki Jak to uruchomić dobrze?
-
co to za błąd?
pierwszy raz dzisiaj obsługiwałem vag i wszystko robiłem print scrn, jak się robi logi dynamiczne i statyczne? mam VAG 4.9
-
co to za błąd?
Mam zrobione zrzuty z bloków, mogę wstawić tylko z których??? Mam na wyłączonym silniku i na włączonym
-
co to za błąd?
Witam Uruchomiłem dzisiaj Vag bo auto paliło mi w mieście po 12l i to chyba trochę za dużo. Błąd jaki mi się ukazał to 561. Mam audi a4 b5 1.8 92kw Co to za błąd i co trzeba naprawic ? Nie mam lpg
-
Problem z obrotami
Czyli obecnie jak są temperatury rzędu 34 stopni ma w zupełności prawo? Auto jeździ tylko i wyłącznie teraz po mieście dziennie około 40-50km
-
Problem z obrotami
Sprawdzaliśmy na VAG jest ok, ale dzisiaj po 830km obroty mi 2x zafalowały i znowu cisza, czy problem zaczyna powracać??
-
Przepustnica, odma, dolot
Zrobiłem z tym przepływomierzem tak jak pisaliście, ale cholera przejechałem 100km ostatnio i zalałem znowu do pełna 12l, coś tutaj nie gra. Używałem tego Liqui Moly Benzin System Pflage, ochrona systemu wtrysku 300ml - LIQUI MOLY ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 21:01 ---------- Jakiś pomysł ?
-
Radio nie reaguje
Witajcie, Parę dni temu czyściłem przepustnicę i na czas tej zabawy odłączyłem akumulator, w zasadzie trwało to jakieś 3-4h. Po czyszczeniu wszystko poskładane, aku na nowo podpięte i zaczyna się problem. Mam oryginalne radio audi, z instrukcją + kod. No to przymierzam się do rozkodowania wciskam pokrętło, radio się uruchamia i: Wyświetla mi SAFE, następnie trzymam DX i FM, RDS i SCAN, różne kombinacje no i 0 reakcji SAFE nie zmienia się w 4 cyferki do kodowania.... Czyżby radio się całkowicie zablokowało i popsuło? Pomocy!
-
Problem z obrotami
ogólnie od naprawy przepustnicy pokonałem już 460km i obroty w miejscu
-
Przepustnica, odma, dolot
Ok, no to będę miał co robić może nie dzisiaj bo mocno pada, ale jutro Co się stanie jak dotknę drucików?
-
Problem z nabitą klimatyzacją
Witam, Posiadam dwa problemy z moim klimatronikiem. Pierwszy na który znam rozwiązanie to nie działa wyświetlacz, ale to wina zimnych lutów, jest manual więc zrobię to. Drugi problem bardziej skomplikowany: Nabijam klimatyzacje, sprawdzamy nie ma wycieków, a mimo wszystko jak ustawiamy jakąś temperaturę i miejsce nawiewu to raz działa raz nie, czasem leci schłodzone powietrze a czasem nic. Jest to niesamowicie uciążliwy problem a w ASO za sprawdzenie i diagnozę wołają krocie. Miał ktoś taki problem, albo wie ktoś gdzie szukać sprawcy? VAG nic nie pokazuje... :|
-
Przepustnica, odma, dolot
Dobra czyli kolejne zadania przedemną, a więc tak: Jak sprawdzić ciśnienia i czasy wtrysku? przez VAG? Czyszczenie przepływomierza? Może ktoś krótko opisze i da jedno zdjęcie co gdzie i jak? Jutro będę walczył z tylną belką i tulejami
-
Przepustnica, odma, dolot
U Ciebie jest prawidłowe tak?
-
Problem z obrotami
Przepustnica wyciągnięta, wyczyszczona, adaptacja manualna zrobiona, efekt końcowy - przejechane 130km (prędkości od 0 do 180km/h) obroty między 800-900 czy można to uznać za sukces, czy za wcześnie na świętowanie?
-
Przepustnica, odma, dolot
Dużo pali, bardzo dużo bo w granicach 12l/100km i z rury wydechowej delikatny biały dymek i zapach paliwa. Koledzy mówią że to regulator
-
Przepustnica, odma, dolot
Bardzo wam dziękuję, jutro kolejny dzień pracy przy aucie, mam nadzieje że efekt końcowy będzie dobry, baaaa bardzo dobry
-
Przepustnica, odma, dolot
To jest wspaniały urok tego forum, że pomoc przychodzi błyskawicznie, dziękuję Wam za zdjęcia i taka jeszcze jedna moja prośba, wskaże mi ktoś -regulator na listwie wtryskowej?
-
Problem z obrotami
Dobra dzięki, jutro wszystko sprawdzę i dam znać ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- Zauważyłem dzisiaj że auto dużo mi pali, bo przelitrażowałem go i śmierdzi okropnie z wydechu co to może być?
-
Przepustnica, odma, dolot
Drodzy koledzy z racji tego, że w audi nigdy nie grzebałem, czy mógłby mi ktoś na zdjęciu silnika (po otwarciu maski od frontu) zaznaczyć w którym miejscu znajduje się: - przepustnica - odma - dolot Mam problem z falującymi obrotami i muszę to naprawić, ale z audi nigdy nie miałem styczności, ponieważ poprzednim moim autem była corolla
-
Problem z obrotami
Zaraz obadam ten temat, auto nie ma LPG ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- U mnie w zimie było ok, natomiast od niedawna auto ma takie objawy, aku w ogóle nie był odłączony, więc czy tutaj adaptacja spełni swoją rolę?
-
Problem z obrotami
Ma ktoś kompa w okolicach Katowic, Zabrza, Gliwic?