Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aliena4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aliena4

  1. Nie łączy się z silnikiem, co chwilę odlicza od 3-4 sekund aż po 5-6tej próbie wyskakuje komunikat, nie pamiętam już jaki. Jutro sprawdzę, zapiszę i podam, chyba że ktoś mi użyczy swój program w ramach koleżeńskiej współpracy na forum:wink: Odpowiedź: No response from controller brak odpowiedzi od kontrolera i tak w kółko
  2. tak, nie dało rezultatu
  3. Dobra to szukam, ściągam i testuje ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 14:48 ---------- Mam wersje 311 i nic... nie działa nadal, chyba że jakaś felerna wersja
  4. mam VAG-COM release 409-1 to mam mieć inną wersje?
  5. Dzięki ) w sobotę zrobię testy ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 22:20 ---------- Dzisiaj podpinam VAG-COM, pierwsze uruchomienie to test, wszystko działa ok. Przechodzę do drugiej właściwej części tj: Select--->Engine ii pokazuje mi się to co na filmie poniżej 2min. 09sek staje w miejscu nic się nie dzieje po kilku próbach wyskakuje komunikat po ang. już nie pamiętam jaki Jak to uruchomić dobrze?
  6. pierwszy raz dzisiaj obsługiwałem vag i wszystko robiłem print scrn, jak się robi logi dynamiczne i statyczne? mam VAG 4.9
  7. Mam zrobione zrzuty z bloków, mogę wstawić tylko z których??? Mam na wyłączonym silniku i na włączonym
  8. Witam Uruchomiłem dzisiaj Vag bo auto paliło mi w mieście po 12l i to chyba trochę za dużo. Błąd jaki mi się ukazał to 561. Mam audi a4 b5 1.8 92kw Co to za błąd i co trzeba naprawic ? Nie mam lpg
  9. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Czyli obecnie jak są temperatury rzędu 34 stopni ma w zupełności prawo? Auto jeździ tylko i wyłącznie teraz po mieście dziennie około 40-50km
  10. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Sprawdzaliśmy na VAG jest ok, ale dzisiaj po 830km obroty mi 2x zafalowały i znowu cisza, czy problem zaczyna powracać??
  11. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Zrobiłem z tym przepływomierzem tak jak pisaliście, ale cholera przejechałem 100km ostatnio i zalałem znowu do pełna 12l, coś tutaj nie gra. Używałem tego Liqui Moly Benzin System Pflage, ochrona systemu wtrysku 300ml - LIQUI MOLY ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 21:01 ---------- Jakiś pomysł ?
  12. Witajcie, Parę dni temu czyściłem przepustnicę i na czas tej zabawy odłączyłem akumulator, w zasadzie trwało to jakieś 3-4h. Po czyszczeniu wszystko poskładane, aku na nowo podpięte i zaczyna się problem. Mam oryginalne radio audi, z instrukcją + kod. No to przymierzam się do rozkodowania wciskam pokrętło, radio się uruchamia i: Wyświetla mi SAFE, następnie trzymam DX i FM, RDS i SCAN, różne kombinacje no i 0 reakcji SAFE nie zmienia się w 4 cyferki do kodowania.... Czyżby radio się całkowicie zablokowało i popsuło? Pomocy!
  13. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    ogólnie od naprawy przepustnicy pokonałem już 460km i obroty w miejscu
  14. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Ok, no to będę miał co robić może nie dzisiaj bo mocno pada, ale jutro Co się stanie jak dotknę drucików?
  15. Witam, Posiadam dwa problemy z moim klimatronikiem. Pierwszy na który znam rozwiązanie to nie działa wyświetlacz, ale to wina zimnych lutów, jest manual więc zrobię to. Drugi problem bardziej skomplikowany: Nabijam klimatyzacje, sprawdzamy nie ma wycieków, a mimo wszystko jak ustawiamy jakąś temperaturę i miejsce nawiewu to raz działa raz nie, czasem leci schłodzone powietrze a czasem nic. Jest to niesamowicie uciążliwy problem a w ASO za sprawdzenie i diagnozę wołają krocie. Miał ktoś taki problem, albo wie ktoś gdzie szukać sprawcy? VAG nic nie pokazuje... :|
  16. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Dobra czyli kolejne zadania przedemną, a więc tak: Jak sprawdzić ciśnienia i czasy wtrysku? przez VAG? Czyszczenie przepływomierza? Może ktoś krótko opisze i da jedno zdjęcie co gdzie i jak? Jutro będę walczył z tylną belką i tulejami
  17. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    U Ciebie jest prawidłowe tak?
  18. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Przepustnica wyciągnięta, wyczyszczona, adaptacja manualna zrobiona, efekt końcowy - przejechane 130km (prędkości od 0 do 180km/h) obroty między 800-900 czy można to uznać za sukces, czy za wcześnie na świętowanie?
  19. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Dużo pali, bardzo dużo bo w granicach 12l/100km i z rury wydechowej delikatny biały dymek i zapach paliwa. Koledzy mówią że to regulator
  20. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Bardzo wam dziękuję, jutro kolejny dzień pracy przy aucie, mam nadzieje że efekt końcowy będzie dobry, baaaa bardzo dobry
  21. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    To jest wspaniały urok tego forum, że pomoc przychodzi błyskawicznie, dziękuję Wam za zdjęcia i taka jeszcze jedna moja prośba, wskaże mi ktoś -regulator na listwie wtryskowej?
  22. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Dobra dzięki, jutro wszystko sprawdzę i dam znać ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- Zauważyłem dzisiaj że auto dużo mi pali, bo przelitrażowałem go i śmierdzi okropnie z wydechu co to może być?
  23. aliena4 opublikował(a) temat w 1.8
    Drodzy koledzy z racji tego, że w audi nigdy nie grzebałem, czy mógłby mi ktoś na zdjęciu silnika (po otwarciu maski od frontu) zaznaczyć w którym miejscu znajduje się: - przepustnica - odma - dolot Mam problem z falującymi obrotami i muszę to naprawić, ale z audi nigdy nie miałem styczności, ponieważ poprzednim moim autem była corolla
  24. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Zaraz obadam ten temat, auto nie ma LPG ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- U mnie w zimie było ok, natomiast od niedawna auto ma takie objawy, aku w ogóle nie był odłączony, więc czy tutaj adaptacja spełni swoją rolę?
  25. aliena4 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    Ma ktoś kompa w okolicach Katowic, Zabrza, Gliwic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.