ralf692

Osiągnięcia ralf692

Reputacja

1. na allegro 59zl,ale nie wiadomo jakzmeczone sa te przewody
  2. Dzięki za rade.Dzisiaj się za to zabralem,rozebralem drzwi,i wyciagnąłem całą wiązkę.Okazało sie że pękły 3 kabelki,a kolejne dwa były pęknięte.Dzwonilem do ASO o te wiązkę i nie uwieżycie! Zawołali 405 zł za kabelki długosci ok metra zakończone kostkami. Polutowałem i szyby znów chodzą,wreszcie moge podjechac na myjnie ponieważ u mnie to padło przy uchylonej szybie.Jedno zrobione,teraz musze walczyc z zamkiem bo ktoś chciał sobie zabra moje autko ale na szczęście klucz mu pękł w zamku:)
  3. Moze orientowal sie ktos w ASO co to moze byc?
  4. ta usterka doprowadza mnie już do szału! Parkingi,stacje tesco itd meczą mnie bardzo.Koledzy pomóżcie!
  5. Witam od kilku dni mam ten sam problem z szybami!dziala tylko prawa szyba sterowana z drzwi kierowcy.Jeśli ktoś znajdzie jeszcze jakies rozwiazanie to prosze o odpowiedz. Dziękuje
  6. u mnie dzieje sie to samo! w servisie twierdza ze żarówki są na jednym obwodzie i jak jedna sie przepali to padają inne,ale nie potrafia powiedziec dlaczego tak sie dzieje
  7. Moje el.szyby wysiadły nagle moge otwierac prawą ale tylko z drzwi kierowcy. Proszę o pomoc