Witam Panowie , jestem nowy na forum i chętnie spotkałbym się z Wami dzisiaj na spocie na realu...tylko dajcie znać czy rzeczywiście dzisiaj się odbędzie piękna pogoda także warto by było podjechać
Witam wszystkich pasjonatów marki Audi
Jestem Radek i również jestem fanem tej marki, a od czerwca 2013r również szczęśliwym posiadaczem jednego z nich, mianowicie Audi A4 B8 2.7 TDI
Z góry dziękuje za wszelką pomoc i ciekawe informacje i porady...pozdrawiam