-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
Cześć Polecam Bartek mnie również pomógł Teraz auto w końcu jeździ jak powinno z moim problemem : Jeszcze raz dzięki
-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
dzieki za podpowiedz... zrobilem juz tym autem ok 20 tys km probowalem niestety nic to nie daje mniejsze 'duszenie' czy pilowanie inaczej mniej agresywna jazda skutkuje tylko - albo az zmniejszeniem spalania ( z 7,5 - do ok 6 - 6,5 L) oprocz tego nic... pozdr P.S Bartek juz jezdzil tym autem
-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
Tak jest Bieg D na S obroty wzrastają do ok 2000 nie ma różnicy czy auto piłowałem czy nie jeżdzę raczej na długich trasach nogę mam w miarę ciężką ale staram się nie Piłować Wiem już że to Problem w skrzyni ... sterowanie lub coś mechanicznego czekam w kolejce do specjalisty - skrzynia na stół...
-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
Dzięki Niestety u nie raczej wszystko z drążkiem OK... Najgorsze że zarówno Serwis jak i znany podwrocławski Skrzyniarz (który zresztą naprawiał ową skrzynie) uważają to za normalne zachowanie...
-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
Dzięki za podpowiedź ... niestety nadal problem nierozwiązany muszę nadal szukać może ktoś jeszcze ma jakieś pomocne informacje?
-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
Witam wszystkich od niedawna jestem użytkownikiem A4 B6 z Multitronikiem z 2004 roku silnik AVF - niestety na samym początku czekał mnie remont skrzyni teraz mechanicznie raczej jest ok problem dotyczy obrotów silnika Mam pytanie : Jakie powinny być obroty silnika podczas jazdy A4 z taka skrzynia BEZ dodawania gazu np przy prędkości 30 - 80 km/h? Wspomnę że u mnie silnik "trzyma" ok 1800 obr nawet przy hamowaniu dopiero przy ok 20 km/h obroty zaczynają powoli opadać do ok 950... przy przyspieszaniu obroty rosną ale jak tylko puszcze gaz opadają tylko do 1800 ... Bylem w u kilku mechaników ich zeznania są różne ogólnie podobno nie powinno tak być proszę o odpowiedź czy to normalne zachowanie tego auta? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum chciałem się przedstawić. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 kombi z 2004 roku z Multitronikiem pozdrawiam wszystkich