Treść opublikowana przez dzienciol
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kolegi kaffara te koła to 19'' ?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
mega!
-
Spoty wrocławskie
A może być tak że mam zbyt ubogą mieszankę z powodu umierającej przepływki ?
-
Spoty wrocławskie
Po podłączeniu interfejsu SWAGA okazuje się że nie pokazuje mi w ogóle pracy sondy. Czy zakładając instalacje w 1.8T nie podpinają się pod nią ? Pytam bo u ojca w 2.8 wszystko pokazuje jak należy. Przy okazji potrzebowałbym przepływke do ANB ;P
-
Spoty wrocławskie
Jutro jadę robić logi bo spalanie na kompie już 16,4l :facepalm: Przy okazji , to wina radia czy coś z fisem nie tak że czasem wygasza mi wyświetlane info z radia , po czym po chwili znów się pokazują , bądź jak wyłączę i włączę radio jest okej
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
To jest kilku innych Patrycjuszy
-
Spoty wrocławskie
Wydaje mi się że to wina czujnika temp , raz że czasem chodzi bez ssania a czasem na ssaniu , a dwa może dlatego wariuje i pokazuje takie dziwne rzeczy na fisie , sam osobiście jakoś nie liczę tego spalania. Jadę tankuje i już Programu niestety jeszcze nie mam ale to kwestia tylko czasu albo inaczej $$ A apropo logów itp , jestem ciemny jeżeli chodzi o takie rzeczy
-
Spoty wrocławskie
ANB , kat jest , przepustnica elektroniczna
-
Spoty wrocławskie
Czujnik w spodniach jest OK ale jak widać w aucie nie Z każdym dniem spalanie w moim 1.8T mnie coraz bardziej zaskakuje - negatywnie. Średnia na kompie 15,7l przy jeździe jak piz... :facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Panowie dlaczego czasem po odpaleniu po nocce mam ssanie a czasami go nie ma.Odpowiada za to jakiś czujnik czy cuś? Nie mylić z innym ssaniem :decayed::grin:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
mysle ze nie bedzie problemu
-
Spoty wrocławskie
Gdzie on się mieści ?
-
Spoty wrocławskie
Jest akcja U ojca Po założeniu instalacji gazowej , pojawiły się problemy ze spadkami obrotów i gaśnięciem auta. Gazownicy twierdzą że to wina przepustnicy. Dlatego poszukuje takowej do Audi 2.8 30V ACK. Najlepiej z Wrocławia , bo chciałbym ją wsadzić , zaadoptować i jak okaże się że jest ok , płacę , jeżeli nie szukam dalej problemu.Ktoś może ma coś takiego? Jak coś PW !
-
Spoty wrocławskie
Panowie jakby ktoś coś wiedział na temat ładnego A4 B5 1.8T z naszych okolic to dawać znać na PW bo znajomy szuka , a na allegro nic ciekawego :/
-
Spoty wrocławskie
Mieszkałem na Ślężnej , naprzeciwko pksu , i tam zawsze A3 stało , teraz mieszkam na Żelaznej
-
Spoty wrocławskie
Na naszych drogach , nawet bez pasażerów odboje są potrzebne. Chyba że koła są pochowane w nadkola
-
Spoty wrocławskie
To po lewej ? [/img]
-
Spoty wrocławskie
Źle napisałem. Chodzi o temp wody a nie zewnętrznej aż taki wypas to to nie jest
-
Spoty wrocławskie
Temat z innej beczki ale ktoś może wie. W drugim aucie Seat Cordoba 1.4 nie pokazuje mi temp na zegarach. Orientuje się ktoś który czujnik za t odpowiada i gdzie go znajdę
-
Spoty wrocławskie
Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży. Uploaded with ImageShack.us Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało
-
Spoty wrocławskie
no to alleluja, teraz felgi dobre kup plany na ciekawe porsche albo coś z ori audi w 19'' jest ale ciężkie czasy nastały i brak monety
-
Spoty wrocławskie
wstyd się przyznać ale nie wiem co to rosstech :facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Też słyszałem że jak wszystkie biegi dobrze sie wbijają , olej jest w dobrej kondycji to nie ma po co zmieniać oleju. Apropo mojej pompki , pojechałem do roae , coś pomotaliśmy zaczął otwierać i zamykać z kluczyka ale kombinowaliśmy i nie chciał otwierać z pilota. Znaczy się otwierał raz a później d*pa. Więc umówiłem się na jutro z nim żeby pod kompem powyrzucać kluczyki które pompka pewnie ma zapamiętane. Pojechałem do sklepu , wracam znów nie otworzyła drzwi wszystkich. Wkurzyłem się wsadziłem kluczyk , przekreciłem zapłon coś ponaciskałem , nagle otwiera , zamyka wszystko z pilota więc wszystko działa. Czeski film ale ciesze się jak małe dziecko :decayed: Dzięki wszystkim za pomoc
-
Spoty wrocławskie
Nelson nie odpowiada na PW :decayed:
-
Spoty wrocławskie
Tylko że jak podpinam pompkę i otwieram auto z kluczyka i otwieram drzwi , zaczynają mrugać kierunki do momentu aż nie wypne kostki z pompki ...