Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzienciol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzienciol

  1. kolegi kaffara te koła to 19'' ?
  2. A może być tak że mam zbyt ubogą mieszankę z powodu umierającej przepływki ?
  3. Po podłączeniu interfejsu SWAGA okazuje się że nie pokazuje mi w ogóle pracy sondy. Czy zakładając instalacje w 1.8T nie podpinają się pod nią ? Pytam bo u ojca w 2.8 wszystko pokazuje jak należy. Przy okazji potrzebowałbym przepływke do ANB ;P
  4. Jutro jadę robić logi bo spalanie na kompie już 16,4l :facepalm: Przy okazji , to wina radia czy coś z fisem nie tak że czasem wygasza mi wyświetlane info z radia , po czym po chwili znów się pokazują , bądź jak wyłączę i włączę radio jest okej
  5. To jest kilku innych Patrycjuszy
  6. Wydaje mi się że to wina czujnika temp , raz że czasem chodzi bez ssania a czasem na ssaniu , a dwa może dlatego wariuje i pokazuje takie dziwne rzeczy na fisie , sam osobiście jakoś nie liczę tego spalania. Jadę tankuje i już Programu niestety jeszcze nie mam ale to kwestia tylko czasu albo inaczej $$ A apropo logów itp , jestem ciemny jeżeli chodzi o takie rzeczy
  7. ANB , kat jest , przepustnica elektroniczna
  8. Czujnik w spodniach jest OK ale jak widać w aucie nie Z każdym dniem spalanie w moim 1.8T mnie coraz bardziej zaskakuje - negatywnie. Średnia na kompie 15,7l przy jeździe jak piz... :facepalm:
  9. Panowie dlaczego czasem po odpaleniu po nocce mam ssanie a czasami go nie ma.Odpowiada za to jakiś czujnik czy cuś? Nie mylić z innym ssaniem :decayed::grin:
  10. mysle ze nie bedzie problemu
  11. Gdzie on się mieści ?
  12. Jest akcja U ojca Po założeniu instalacji gazowej , pojawiły się problemy ze spadkami obrotów i gaśnięciem auta. Gazownicy twierdzą że to wina przepustnicy. Dlatego poszukuje takowej do Audi 2.8 30V ACK. Najlepiej z Wrocławia , bo chciałbym ją wsadzić , zaadoptować i jak okaże się że jest ok , płacę , jeżeli nie szukam dalej problemu.Ktoś może ma coś takiego? Jak coś PW !
  13. Panowie jakby ktoś coś wiedział na temat ładnego A4 B5 1.8T z naszych okolic to dawać znać na PW bo znajomy szuka , a na allegro nic ciekawego :/
  14. Mieszkałem na Ślężnej , naprzeciwko pksu , i tam zawsze A3 stało , teraz mieszkam na Żelaznej
  15. Na naszych drogach , nawet bez pasażerów odboje są potrzebne. Chyba że koła są pochowane w nadkola
  16. To po lewej ? [/img]
  17. Źle napisałem. Chodzi o temp wody a nie zewnętrznej aż taki wypas to to nie jest
  18. Temat z innej beczki ale ktoś może wie. W drugim aucie Seat Cordoba 1.4 nie pokazuje mi temp na zegarach. Orientuje się ktoś który czujnik za t odpowiada i gdzie go znajdę
  19. Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży. Uploaded with ImageShack.us Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało
  20. no to alleluja, teraz felgi dobre kup plany na ciekawe porsche albo coś z ori audi w 19'' jest ale ciężkie czasy nastały i brak monety
  21. wstyd się przyznać ale nie wiem co to rosstech :facepalm:
  22. Też słyszałem że jak wszystkie biegi dobrze sie wbijają , olej jest w dobrej kondycji to nie ma po co zmieniać oleju. Apropo mojej pompki , pojechałem do roae , coś pomotaliśmy zaczął otwierać i zamykać z kluczyka ale kombinowaliśmy i nie chciał otwierać z pilota. Znaczy się otwierał raz a później d*pa. Więc umówiłem się na jutro z nim żeby pod kompem powyrzucać kluczyki które pompka pewnie ma zapamiętane. Pojechałem do sklepu , wracam znów nie otworzyła drzwi wszystkich. Wkurzyłem się wsadziłem kluczyk , przekreciłem zapłon coś ponaciskałem , nagle otwiera , zamyka wszystko z pilota więc wszystko działa. Czeski film ale ciesze się jak małe dziecko :decayed: Dzięki wszystkim za pomoc
  23. Nelson nie odpowiada na PW :decayed:
  24. Tylko że jak podpinam pompkę i otwieram auto z kluczyka i otwieram drzwi , zaczynają mrugać kierunki do momentu aż nie wypne kostki z pompki ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.