Treść opublikowana przez dzienciol
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Panowie , prawdopodobnie czeka mnie rozbieranie deski rozdzielczej , bo umarła mi sprężarka klimy już w zeszłym roku i zasyfiła układ opiłkami, powiedzcie ile piwa kupić żeby ją rozebrać ? Z nowości jeszcze w weekend byłem bo KW Var 2 ale niestety okazało się że tłoczyska nie wychodzą , no i koła się malują
-
Spoty wrocławskie
Najbardziej by mi pasowało na miejscu bo nie wiadomo czy nie kupie podobnego jak mam teraz w aucie ... a tak wrzucam na maszyne , sprawdzam jest git zabieram , jest dramat oddaje
-
Spoty wrocławskie
Panowie , może ktoś ma sprawdzoną , sprawną w 100% sprężarkę klimy do A4 B5 ?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Koła w przyszłym tyg będą już malowane i ogarnięte Powiedzcie mi , czasem mam tak że gdy np. na 3 biegu z małej prędkości próbuje rozbujać auto to coś przez chwile zaczyna dzwonić (blacha o blache) , nie wiem jakaś poducha , sprzęgło nie mma pojęcia co to może być ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2014 at 12:53 ---------- To że na fisie nie pokazuje otwartych drzwi tylko otwartą samą klapę bagażnika , to coś jest zjebawszy czy początek 99r tak miewał ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ramka przycidków nówka ? Jaki koszt jak nie tajemnica bo tez musze kupić
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Jak otwieram drzwi zapala się normalna lampka , ale tylko podświetlenie nóg i obrysówka nie :/
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Ludzkie to nie jest ale szarpnięcie pomogło na jakiś czas Rozkopałem cały schowek , rozebrałem drzwi , fabryka , każda karteczka , każda wtyczka , każda ori trytytka - Fabryka ! A podświetlenie nóg i obrysówka w drzwiach pasażera jak nie działała tak nie działa ...
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
No niestety albo stety 8,5J , trafiły się w takich pieniądzach że szkoda było nie brać a w razie W c0ś się wypchnie dystansem i będzie git. Szczerze przeszło mi już spasowywanie co do mm gdzie strach później wrzucić kogoś do tyłu żeby nie paliło błotników. Będzie ładnie i z głową. ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Swoją drogą Panowie , jest jakiś patent ludzki , a nie podkładki żeby delikatnie podnieść drzwi kierowcy ? Bo czasem nie zamykają się "idealnie" i zatrzymuja na zamku co mnie irytuje
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Coś się pewnie wymyśli , będziemy działać jak będą opony , gwint itp
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Coś tam wykombinuje ale mam kilku faworytów i się zastanawiam co wybrać
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Już leżą u znajomego w spa
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Nareszcie coś w temacie się ruszyło , ten sezon spalony , ale w przyszłym roku będzie już ładnie , wkońcu !
-
Spoty wrocławskie
Panowie , potrzebuję bęben do Ori BBS Speedline 19'' 8,5J . Felgi z Audi A6 itp. Kupiłem na allegro w dobrym prajsie , ale jeden bęben tak trafiony że może ktoś coś gdzieś ? Pilne !
-
Spoty wrocławskie
To chyba reflektuje poranną
-
Spoty wrocławskie
Panowie nie działa mi podświetlenie nóg i obrysówka w drzwiach pasażera , odpowiada za to jakiś bezpiecznik ? Tylko za jedną stronę ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak chcesz to sprzedam Ci navi w dobrym prajsie Pw jak coś
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ładnie wydeszek mruczy , ja do siebie kupiłem końcowy MG Motorsport i go prawie wogóle nie słychać ...
-
Spoty wrocławskie
mówiłeś że nie będziesz nic modził.. Nie wytrzymałem , koła sprzedaje bo są ciekawe 19'' z Porsche na allegro
-
Spoty wrocławskie
Panowie z racji tego że mam przedlifta ale z początku 99r , to mam jeszcze czerwone zegary , czy da rade ewentualnie wymienić żarówki żeby zrobić je biało-czerwone ? Ktoś ogarnia to na terenie Wro ? Pzdr
-
Spoty wrocławskie
Powiem szczerze że nigdy nie widziałem podłączonego tego radia jak nie chce mieć nawigacji to jest tam w kolorze wyswietlacz itp ?
-
Spoty wrocławskie
Panowie , dużo jest zabawy żeby wrzucić Nawigacje Plus zamiast Symphony ? Tak żeby wsio działało itp ?
-
Spoty wrocławskie
Panowie , mam do kupienia tłumik końcowy przelotowy , tylko że dedykowany do Bory i MK4. Orientuje się ktoś czy A4 B5 Sedan pomieści 70cm tłumik ?
-
Spoty wrocławskie
up up
-
Spoty wrocławskie
Pany seryjnie u siebie w 1.8T mam przepływke 06A 906 461 DX , kupiłem o oznaczeniu 0 986 280 210 . Czy to jedno to samo ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czekam na foty , mi się nie udało mam nadzieje że Tobie się uda