Treść opublikowana przez dzienciol
-
Spoty wrocławskie
To nie wiedziałem , myślałem że jak podepnę pompkę to centralny z kluczyka działa z miejsca , a otwieranie kluczem trzeba zaadaptować , ale jak tak to jutro spróbuje
-
Spoty wrocławskie
a adaptacje kluczyka zrobiłeś? Głupie pytanie ale adaptacja potrzebna jest też do otworzenia auta z zamka a nie z kluczyka ? Bo w ogóle nie słychać pracy pompki ...
-
Spoty wrocławskie
Pany , w swoim A4 mam pompke centralnego z literka B na końcu. Wiem że jako zamiennik można wsadzić z literką E... Wsadziłem dziś takową , podpiąłem wszystko , kluczyk otwiera z zamka tylko drzwi kierowcy , pompki nie słychać ale po otworzeniu drzwi mrugają kierunki , czego nie było na pompce seryjnej. Czeski film - nikt nic nie wie a może ktoś z was kuma o co chodzi ?
-
Najzwyklejsze 1,8 T :)
Również mam tak samo z licznikiem , 99r jeszcze miał czerwone podświetlenie. Też osobiście bałem się że mam rzeźbę w aucie ale chłopacy z forum mi wyjaśnili wszystko
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Wiem że elektryka w Audi nie należy raczej do najlepszej ale odkąd przyszły mrozy po -15C gdy odpalam auto na komputerze wyskakuje DUŻY czerwony wkrzyknik , wyczytałem gdzieś że to coś związane z hamulcami , absem itp - ktoś dokładnie wie o co kaman ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Nie kuś bo sprzedam nerke
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
mam dość , idę się pochlastać :facepalm:
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Panowie mam pewien problem. Zauważyłem to już jakiś czas temu ale dziś mnie zaskoczyło i to fest. Jak odpalam lampy i ruszam to widoczne jest mignięcie xenonu pasażera , przygasa i powrót. Dziś z racji że pojawił się lód na ulicy i czasem podczas dodania gazu podczas jazdy , kiedy kołą się uślizgneły znów widoczne było przygaśnięcie lampy. Najzabawniejsze jest to że podczas postoju i szarpania autem nic się nie dzieje Żarnik umiera ?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Nie wiem dlaczego nie mogę dodać w dziale sprzedam dlatego napiszę tu jeszcze raz. Sprzedam zawias Air kpl bez butli , za tyle za ile kupiłem 2300zł ! W gre wchodzi wysyłka ale wiadomo dodatkowe koszta bo sprzęt nie waży mało !
-
Spoty wrocławskie
Goldik Pan do Ciebie Nie kumam
-
Spoty wrocławskie
Pany gdzie we Wro najlepiej kata wyciąć ? Tak żeby nie marudzili że im się nie chce bawić i brudzić bo i z takimi się spotkałem
-
Spoty wrocławskie
1.8t anb
-
Spoty wrocławskie
Za ten Air chce 2300 jakby ktoś chciał bo chce podnosić moc w moim parchu
-
Spoty wrocławskie
Ośka .Kpl nie ma tylko butli. Nowy gwint TA chyba , wszystko poskładane przez Mapeta , ja rozebrałem i wsadziłem inne odboje bo nie kładł się za nisko. Teraz będzie petarda
-
Spoty wrocławskie
nie chce ktoś aira kupić do b5 ?
-
Spoty wrocławskie
Co robią te diody tak naprawde ?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Nie było mnie przy wymianie rozrządu więc szczerze nie zaglądałem tam co i jak. Boje się pa A3 że jak rozbiorę A4 to nic już nie będzie nigdzie leżeć i wszystko się połamie , a nie chce ulepów w tym aucie ---------- Post dopisany 03-01-2014 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 16:32 ---------- Fis pokazuje spaloną żarówkę rejki ? Raczej czy powinien , bo mój nie pokazuje
-
Spoty wrocławskie
Apropos kata , ktoś się orientuje ile dostanę za swój z 1.8T ?
-
[ALL B5] Audi S4
Kup przyssawki na srubke , przykręcisz je do tablicy i w razie W zakładasz i po kłopocie Przyssawki wytrzymują nawet mycie na myjce i predkości autostradowe Sprawdzone przez znajomych
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Najgorsze ze też mysle znów o tych kołach tym razem do A4 Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Panowie , czy wymiana ślizgów da radę zniwelować te szpary ? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
dobrze A4 wygląda na tym kole ale 19" Uploaded with ImageShack.us 18 chyba ciut za wąskie :/
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Pany jak wygląda sprawa wycięcia katalizatora w ANB ? Są dwie sondy nie będzie cyrków ?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Gdyby kto,s był zainteresowany to chętnie sprzedam zawieszenie AirRide kpl bez butli !
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
tak , tylko że ta kostka biała wogóle wygląda jakby nie miałą nic wspólnego z wtykiem pod vaga :/ ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- Panowie istnieje możliwość że kody wyposażenia z ks nie pokrywają się z realnym wyposażeniem samochodu ?