Treść opublikowana przez rejmen
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Stoję przed wyborem kupna gwintu do quattro waham się miedzy Vogtland a AP. Cenowo wychodzi podobnie ktoś może ma opinie na temat jakości vogtland do AP?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Było OK. Raczej temat rozwiązany bo dzisiaj zrobiłem trochę kilometrów po mieście i jest lepiej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W A4 nie masz McPhersona, więc żadnego łożsyka tam nie ma. Jest tylko poduszka amortyzatora. OK będę teraz o tyle mądrzejszy Czy to może mieć wpływ znacznie na pracę kierownicy czy obstawiać nowe "niewypracowane" wahacze?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Cześć! Od dzisiaj mam komplet wahaczy RTS i zauważyłem spory różnicę w ilości siły jaką muszę użyć do kręcenia kierownicą i jej samoczynnego powrotu do pozycji neutralnej. Wiadomo nowe sworznie muszę się trochę wyrobić moje pytanie po jakim czasie wszystko powinno wróci do normy? Ktoś mi szepną że mogą to być jeszcze łożyska amortyzatorów..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
880PLN Firma rzeczywiście mało znana w polsce. Za granicą ma dobre opinie zobaczymy ile w tym prawdy za którą granicą? hiszpańską- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Z tymi MS to teraz różnie zależy na jaką partię trafisz. Wymienię pojeżdżę to będę miał jakieś rozeznanie czy były warte swojej ceny Staje przed wyborem gwintu ktoś coś do quattro nie musi być nówka..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
880PLN Firma rzeczywiście mało znana w polsce. Za granicą ma dobre opinie zobaczymy ile w tym prawdy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
RTS zobaczymy wiela to warte. Niestety plan montażu na dzisiaj się nie powiódł zostaje na beztydzień. Myślę jeszcze nad amorami..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taka sobota- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe a ja podjechałem do nich w piątek i potwierdzili że jest grupówka, dogadałem się z chłopakiem który hamuje tak jak poprzednio i ściągnąłem Tolka i SirReda i nas shamowali za marne grosze potwierdzam jedynie że ta hamownia na Raciborskiej TRW podaje niższą moc samochodów, albo z tego co widzę inne hamownie często zawyżają - np moja poprzednia 3.0tdi na raciborskiej niecałe 280km - u Aligatora 301.. Można to sobie przeliczyć hehe Taką dostałem informacje od chłopka który spraszał u nas w robocie, tera się okazuje że jednak akcja się odbyła.. Tymczasem ja oddaje się lutowaniu kabelków w nowym liczniku- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
HAMOWNIA ODWOŁANA! Zbyt mała ilość chętnych. Następna planowana tego typu akcja dopiero na wiosnę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jutro będę wiedział czy w ogóle cała akacja wypali z uwagi na małą ilość osób chętnych. Jak zawsze do samego końca nikt nic nie wie.. Dam znać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba nawet więcej jak połowa. Godzina jeszcze nie ustalona ale jak ostatnio do południa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ołrajt Pany! Jest możliwość sprawdzenia swojego bolidu na hamowni w http://ecuteam.pl/ akcje organizuje kolega z roboty działający w BMW teamu. Koszt 50PLN!! od ośi wydruk do ręki. Planowany termin 31 stycznia (sobota) godzina będzie jeszcze ustalana. Jeśli ktoś chętny proszę dać znać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście