pawel78

O pawel78

Osiągnięcia pawel78

Reputacja

1. dzieki koledzy pomógł drugi kluczyk,juz nie swieci tylko tez mnie dziwi ze auto zapaliło,a z dymieniem musze podjechac na komputer.
  2. witam,moje autko 1,9 tdi 110ps zaczeło kopcic na siwo,i swieci kontrolka pomaranczowa(auto z kluczykiem)co oznacza ta kontrolka?i czy moze byc zatkana odma ze zaczal kopcic?
  3. pawel78

[ALL B5] brak mocy

moje autko 1,9 tdi 110 koni zachowuje sie jak zwykly diesel 1,5 w ogóle sie nie wkreca na 4 biegu. jak mu wcisne gaz przy 100 km/godz nie widac reakcji .muli sie strasznie tez na nizszych biegach,czy moze byc to ze filtr paliwa jest brudny?ktos podpowie bo czytalem tu juz cos na ten temat ale mysle ze ja mam inny problem.pozdrawaim
  4. witam,mam problem z ogrzewaniem;wymienilem chlodnice,nagrzewnice,i nadal niemam ogrzewania, na postoju,podczas jazdy lekko grzeje,klimatronik nie pokazuje bledow,termostat tez jest ok,czy to moze byc wina pompy wody,bo mam juz nowa i zamierzam ja wymienic.prosze o rade.
  5. Paweł Nowa Sól witam wszystkich klubowiczow,jestem nowym czlonkiem szanownego klubu