Treść opublikowana przez MRDaniel
-
B8 TrOOOOp
Jak masz zaciski z 3.0 TDI wtedy wystarczy zmiana jarzma tarczy i klocków.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A jaka różnica w brzmieniu na zwykłym wzmacniaczu?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Oryginalnie jest 20cm a ty wkładałeś teraz 16.5?
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie co mają 14 pinowe lusterka?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
WRC umiał byś podać co za głośniki zamontowałeś u siebie na przodzie? W wątku pisze że DLS ale jaki model. I jak to gra pod seryjnym wzmacniaczem?
-
B8 TrOOOOp
Szkoda tylko że Polskie monety się słabo trzymają tam bo są wąskie. Euro jest szersze i pewnie fajnie sztywno się tam trzymają.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Od razu montaż
-
B8 TrOOOOp
Dodam że przy jeździe na gwincie bardzo ciekawie grają na dziurach:grin:
-
B8 TrOOOOp
Możesz sobie tam drobne pessos wrzucić
-
B8 TrOOOOp
Za dużo kombinacji jak dla mnie. Dzięki za pomoc
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Mam wątpliwości co do jakości ich usług.
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Ja także proponuję coś z firm Dynosoft/Ecu Project/CompSport
-
B8 TrOOOOp
BLENDA LISTWA LICZNIKA A4 S4 RS4 8K1857186AM (3504649358) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Panowie podejdzie to plug and play do zwykłej a4 przedlift?
-
B8 TrOOOOp
ja tak mam i wygląda spoko Masz zdjęcie?
-
B8 TrOOOOp
Może ktoś chętny na podświetlane kratki środkowa i lewa?
-
B8 TrOOOOp
Co mają ciekawego? memory five-wladi i wszystko jasne:) Nie mam pojęcia. Po prostu byłem zamówić a facet powiedział że jest jakaś promocja na te końcówki bo normalnie ponad 300zł. A jakie masz u siebie wrzuć jakąś fote memory five-wladi i wszystko jasne:) Nie mam żadnych mam seryjny wydech jak to w B8. Wrzucę foto jak zamontuje końcówki.
-
B8 TrOOOOp
Co mają ciekawego? memory five-wladi i wszystko jasne:) Nie mam pojęcia. Po prostu byłem zamówić a facet powiedział że jest jakaś promocja na te końcówki bo normalnie ponad 300zł.
-
B8 TrOOOOp
Pewnie już wiecie ale chyba jest jakaś promocja na końcówki wydechu w ASO. Zamówiłem sobie i zapłaciłem 240zł
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Miło było poznać Panowie. Fajnie że nas tylu było:hi: Sysek Fura:slina:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja się też powoli zbieram będę na 18
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja także będę na 18.
-
B8 TrOOOOp
za***iście to wygląda Jarek:slina:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja mogę podjechać w niedzielę. Ale na którą godzinę?