Treść opublikowana przez MRDaniel
-
B8 TrOOOOp
Zadzwoniłem nr dostanę. Jak by był do Avanta to :kox: ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- Panowie orientujecie się czy można jakoś uruchomić CLH bez czujnika światła by świeciło nawet przez dzień?
-
B8 TrOOOOp
Panowie co to jest za zderzak? S-line?
-
Do czego jest gniazdo AUX w podłokietniku ?
To jest wejście nie wyjście. Możesz podłączyć np. Ipoda czy telefon kablem JACK-JACK i słuchać muzykę z nośnika w samochodzie.
-
B8 TrOOOOp
sorry piszę na kilu wątkach i mi się popi..doliło :decayed::decayed: W sumie już późno jest można się pomylić
-
B8 TrOOOOp
Incorrect Software Version - ten błąd mówi o tym, że masz źle zakodowany soft w module 07 lub gdzieś indziej... czyli coś musiałeś poprzestawiać w kodowaniu taśma współpracuje- sprawdzałeś? O którą taśmę tobie chodzi?
-
B8 TrOOOOp
Hehe wybaczcie ale nic mi to nie mówi mój angielski jest na bardzo kiepskim poziomie:facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Mam błąd z 07 takie coś tam wyskakuje. Jutro sprawdzę te zielone MENU 1 Fault Found 01043 - Control Module; Incorrect Software Version 000 - - Freeze Frame Fault Status: 01100000 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 55 Mileage: 160276 km Time Indication: 0 Date: 2013.07.07 Time: 22:58:12 Freeze Frame Bin. Bits: 00000000 00000010 Bin. Bits: 00000000 00000000 Bin. Bits: 00000000 00000000 Bin. Bits: 00000000 00000000 ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- Jest zaznaczony Bit 4 a bit 3 nie zaznaczony
-
B8 TrOOOOp
Musiałem to przypadkiem gdzieś zmienić bo wszystko co robiłem w instrukcji zmieniłem na to co było przedtem. Jutro posprawdzam wszystko i spróbuję waszych sposobów. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Co tam sprawdzić dokladnie?
-
B8 TrOOOOp
Niestety nie śmigało jak było wpisane 121:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Robiłem ze 121 i oczywiście restart. To nie działało. Muszę spróbować 64 może się uda
-
B8 TrOOOOp
Grzanych d*p na pewno nie mam. ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- Przyjęło tylko 3 oraz 4 czyli jest 18 teraz. Ale problem jest nadal. Brak klimy na MMI:kwasny: 07-Head Control --- Adaptation -10 ---> Kanał 11 i wpisz 121 Dziękuje za informacje. Idę sprawdzić czy śmiga ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- Niestety to także nie pomogło:kwasny:
-
Gwizd z tłumika w A6 C5 2.5TDI
Jak dla mnie jest to zwyczajny gwizd Turbiny
-
B8 TrOOOOp
Grzanych d*p na pewno nie mam. ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- Przyjęło tylko 3 oraz 4 czyli jest 18 teraz. Ale problem jest nadal. Brak klimy na MMI:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Ok zrobiłem. View image: klima
-
B8 TrOOOOp
Które dokładnie kodowanie wrzucić? Tak zrobiłem restart MMI
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam mały problem. Chciałem zakodować tą wentylację postojową ale coś nie wyszło dodatkowo wyświetla mi klimy na MMI2G. Pokrętło działa leci zimno/ciepło po prostu na MMI nie wyświetla temperatury
-
Osobne ubezpieczenie szyb
Dziękuje za informację, napisałem do nich w tej sprawie.
-
Osobne ubezpieczenie szyb
Witam mam pytanie jako że moja Polisa OC już prawie od pół roku działa a dopiero teraz przypomniałem sobie że nie mam ubezpieczonych szyb a jednak jest to przydatne. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś firma ubezpieczeniowa która umożliwia osobne ubezpieczenie szyb w czasie obowiązywania już polisy OC. Byłem w PZU/WARTA/ALIANZ ale w żadnym nie ma takiej możliwości. Z góry dziękuje za cenne informacje. Pozdrawiam Daniel.
-
B8 TrOOOOp
Akurat mam Avanta więc problemu nie ma. Szkoda że tak cenią się za te zderzaki mój już ma najlepsze czasy za sobą. A jak zmieniać to na lepszy:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak jest z tylnim zderzakiem z polifta. Pasuje do auta z roku 2009? Jeszcze jedno czy w FL S-line różni się czymś wersja zwykła a S-line, czy tylko jest inna dokładka?
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
Czy wymiana na NEON jest podobna czy to całkiem inna bajka?
-
B8 TrOOOOp
Jest wersja Chrom i Satyna? Czy tylko Chrom?
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli się nie mylę to z numer A i C są chyba od S4 ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- To będzie raczej zwykła obudowa do pomalowania pod kolor nadwozia. Cena w ASO 410zł za szt Ok wielkie dziękuje:hi:
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy te nr to obudowy lusterek z S4 czy po prostu pomalowane na srebrno zwykłe? 8T0 857 527 D + 8T0 857 528 D
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mam teraz 1BE dlatego myślę o samej zmianie sprężyn:wink: