Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekrenowacje

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Problem jak w temacie. Wskaźnik na konsoli pozostaje bez zmiany w położeniu D czy to przy uruchomieniu czy przełączaniu biegów. Nie reaguje również na zmianę na tiptronic.Problem zaczął się po krótkiej przejażdżce.Zatrzymałem się na chwilę i po ruszeniu skrzynia dziwnie zaczęła się zachowywać-wygląda na to że działa tylko ostani bieg.Wsteczny wchodzi bez problemu tylko na konsoli się nic nie zmienia. VAG pokazał 4 błędy:17117,17118,17119 i 18265 P1857. Nie wiem co robić w okolicy nie ma cudotwórcy od automatu. Ktoś może coś wie?
  2. Witam. Problem mój zaczął się od tego że w czasie jazdy olej ze skrzyni został wypchnięty na jezdnię. Po wyjęciu i sprawdzeniu okazało się że to uszczelniacz z prawej strony skrzyni doznał końca swego życia. Po wymianie wszystkich uszczelniaczy i włożeniu skrzyni na miejsce napotkał mnie kolejny problem.Otóż skrzynia na biegu D na wysokich obrotach przełącza się w tryb awaryjny a o jeździe nie ma mowy. Magiczny kabelek podpięty pod auto wykazał 5 błędów; 17125,17119,17114,17118,18155. Czy jest osoba która może mi wytłumaczyć co się dzieje? Może miał ktoś coś podobnego? I jeszcze jedno czy z niepodłączonym wałem od tylnego napędu skrzynia będzie działać?
  3. Witam. Mam również problem z podporą wału. Gdziekolwiek bym nie dzwonił by ją zamówić każdy mówi że występuje jedynie w komplecie z wałem. Koszt jest jaki jest. Dzisiaj w necie znalazłem coś takiego PODPORA WAŁU NAPĘDOWEGO ŁOŻYSKO AUDI A4 B5 QUATTRO (3905709399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co o tym myślicie? Będzie działało?
  4. Jasne pokazuje tylko sondę i wystrzelony air bag.
  5. Może inne pomysły ma ktoś? To nie wina rozrządu
  6. Może i racja rozrząd był robiony w zeszłym tygodniu. Jutro zaciągnę do sprawdzenia
  7. wojtekrenowacje opublikował(a) temat w 2.8
    Witam.Mam problem.Od pewnego czasu moje audi zaczęło kuleć na obrotach.Na dzień dzisiejszy jest unieruchomione. Zaczęło się od tego jak skończył się gaz i nie przełączyła się na benzynę,miałem nie lada problem żeby później ją odpalić. Po dłuższej chwili odpaliła ale jej obroty nie pozwoliły na dalszą jazdę na kołach.Wymieniłem świece,przewody zapłonowe i dalej to samo obroty od 200 do 400 trzęsie i nie pracuje na wszystkich garach.Może ktoś miał podobne doświadczenia? Pomóżcie ręce już opadają...
  8. Witam jestem nowy na forum. Aktualnie poruszam się audi a4 b5 2.8 quattro.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.