-
Lampy tył Avant
Czekema na zdiecia bo tez mnie wymiana czeka:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ry Mam kolo siebie mlodego mechanika co za czyszczenie samej gruszki wola od 50 do 100 zl i sie zastanwiam tez czy mu nie dac tego do zrobienia. A po co do mielca az ponoc w Sandomirzu jest jakis dobry warsztat ktory sie tylko tym zajmuje , historia kiera z pracy byl u 3 mechanikow z szwankujacym autem to mu kazali turbine wymieniac pojechal do tego goscia w sandomierzu i mu wymienil chipa za 50 zl i auto smigalo jak rakieta.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A podepne sie pod pytanie z turbina musze ten grzybek wyczyscic bo w nastepny piatekn slask jade a mi sie przycina dzwiga mi sztange dopiero przy 3rpm
-
Zamienniki listew drzwiowych
Jak ktos zalozy to prosze o foto
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Naczy musze sprawdzic grzybek i ew wymienic chipa bo slabo ciagnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jest w zamosciu albo niedalekiej okolic ktos od turbin?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak bylem u mechanika i kopcilo mi z pod nieszczelnej uszczelki przy turbinie to mi chcial cala turbine wymieniac =]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
60 zl skasowal a robili 10 minut
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Bylem na przeciwko castoramy dzisiaj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dziekuje bardzo za odpowiedz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A to dopytam tak jeszcze kto mi dobrze usrawi zbierznosc w zam?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A jak to mozna zrobic inaczej?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak moze nie na temat potrzebuje sie do komputerka podpiac i skaksowac serwis dacie namiary na kogos?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich nazywam sie Grzegorz od niedawna jestem posiadaczem audi a4b5 prZesiadlem sie po 2 letniej przerwie z audi 80
Joy
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta