Treść opublikowana przez Lozin
-
Mrugające światła pozycyjne przy przyczepce
Miałem to samo. Okazało się że wina leżała w przepalonych żarówkach pozycyjnych tylnych lamp. Są tam 2. Jedna żarówka pozycyjna ze światłem stopu druga obok od wewnętrznej części pojazdu. Założyłem nowe i po problemie.
-
Wyciek z króćca wody
Witam mam problem z ukladem chłodzenia w swojej audi a4 b6 1.8t, a mianowicie zauważyłem pęknięty wąż zaraz przy króćcu wody znajdujacym się pod kolektorem ssącym. Wąż który jest pęknięty znajduje się od strony kolektora i z tego co mi się wydaje wchodzi do króćca wody a nie na niego. W zwiazku z tym trzeba wymienić cały króciec oraz wąż czy jest możliwość wymiany samego węża i czy można taki dokupić. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Kontrolka EPC
Kupiłem nowy z Boscha w sklepie koszt 200 złoty wymieniłem sam.
-
Kontrolka EPC
Witam od jakiegoś czasu zapala mi się na desce rozdzielczej kontrolka EPC. Początkowo zapalała się tylko czasami przy odpalaniu samochodu ale po zgaszeniu i ponownemu uruchomieniu gasła i wszystko było ok. Od wczoraj zaś kontrolka EPC zapala sie podczas jazdy i mimo ponownego uruchomieniu zapłonu nie gaśnie. Szukam na forum podobnego tematu, ale na jednym poście piszą, że to wyciek oleju, na drugim zaś problem z elektryką i sam już nie wiem co to może być. Z góry dziękuję za pomoc
-
demontarz wycieraczek
witam mam problem z mokrymi dywanikami od strony kierowcy i po przeczytaniu kilku, a nawet kilkunastu tematów i próbami z woda doszedłem do przyczyny czyli jak większość osób miała z tym problem czyli wlatująca woda po lince od przedniej maski. W zw. z powyższym zacząłem dziś od zdemontowania plastiku, który znajduje się na akumulatorem i zabrałem sie za czarna skrzynkę pod którą znajduje sie linka od maski lecz tu zaczely sie schody poniewaz zeby wykrecic 1 srube trzeba zdemontowac plastik podszybia co za tym idzie wycieraczke. I tu jest problem bo nie wiem co robic, uzyłem wd 40 wykrecilem nakrete a wycieraczka ne chce wyjsc. Probowalem podwadzic lecz bez skutku. Moze ktos wie jak sie z tym uporac?? Z gory dziekuje za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem nowy na forum nazywam się Adrian i pochodzę z okolicy Częstochowy. Jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.8 T z 2001 roku