Treść opublikowana przez zbiks
-
[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant
Jeżeli będę przerabiać to wszystkie te rzeczy o których piszesz napewno kupię, ale zastanawiam się czy lepiej dozbierać i kupić s4 tylko ciężko jest kupić coś w dobrej cenie nie wychłostanego. Długo się zastanawiałem co zrobić jest decyzja Dopieścić mą audiczkę oto prezent świąteczny remus oczywiście już zamontowany czekam na lepszą pogodę to zrobię zdjęcie jak wygląda na aucie PLANY na przyszłość -lampy tył polift -zderzak tylni z s4 mam już na oku ale kaski trzeba dozbierać -alu min 17 cali i może jakiś gwincior w tym tygodniu zamontuje głośniczki 16cm pionieer
-
Znalezione auto z Forum na złomie POMOCY
Rozmawiałem z użytkownikiem slawocn i powiedział ze sprzedał ją jakiś czas temu opis samochodu i zdjęcia w podanym przeze mnie linku pasują na 97%, zdjęcia zrobie w przyszłym tygodniu gdyz pojadę po wydech z remusa. Widocznie ktoś kupił od kolegi z forum miał pewnie jakąś kolizję i sprzedał ja na złom, jeżeli ktoś potrzebuje jakiś gratów np lampy tuning tył to pojadę i je wykręcę , widziałem jeszcze rozpórkę w bagażniku, do srodka nie miałem okazji wejść gdyż auto było dociśnięte innymi
-
Znalezione auto z Forum na złomie POMOCY
Po obejżeniu wiele stron naszych samochodów chyba trafiłem na ten konkretny pojazd, oczywiście zapytanie dałem do użykownika jeżeli to nie ten to i tak bede szukać dalej narazie daje linka tego samochodu którego znalazłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/173506-all-b5-no-i-jest-a4-;/#entry2445621
-
Znalezione auto z Forum na złomie POMOCY
Witam Potrzebuję pomocy!! Znalazłem auto z naszego forum na złomie w miejscowości Brzeźce na śląsku. Samochód miał z tyłu ramkę naszego klubu którą oczywiście przytuliłem. Jest to Audi a4 b5 sedan kolor ciemny fiolet żadko spotykany pierwszy raz taki kolor widziałem, tablic rejestracyjnych oczywiście nie miał, ale widać że był przerabiany lampy z tyłu czerwono białe, i co dziwne miał też rozpórkę w bagażniku czerwoną,wydech remus,najprawdopodobniej silnik benzynowy, przód jest częściowo rozebrany a z boku auta nie widziałem bo jest dociśnięty innymi samochodami. Mam do was prośbę czy ktoś kojaży ten samochód na forum wiem że informacji jest bardzo mało ale chciałbym wiedzieć ten samochód wyglądał będąc na naszym forum i co było robione bo chciałbym jeszcze parę gratów z niego wyciągnąć.
-
[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant
Powoli coś się dzieje Zmiana kierownicy Parę nowych fotek Założone listwy dolne, przy okazji wymieniona poduszka pod silnikiem. Plany na przyszłość ... i tu mam pewny dylemat. albo kupić s4 b5, albo przerobić obecny samochód. Chciałbym mieć 250km wiadomo wiąże się z wymianą niektórych części dodam że na dzień dzisiejszy samochód ten jest porobiony i być może przyszedł czas na modzenie.Czekam na wasze opinie.
-
Wypadek z Łania.
a tvn turbo kamera? musisz chyba jedynie drogą medialną załatwić sprawę , powodzenia
-
Wypadek z Łania.
O co chodzi na filmiku jest b5 a ty miałeś wypadek b7
-
"Fake RS4" by Artek
Widziałem jak jechałeś do Pszczyny , twoja fura na żywo wygląda naprawdę zajebiś...
-
TIP czy pasuje?
Taki kozak to ja nie jestem mnie wystarczy max 250km ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- ok dzięki za pomoc , ten tip sobie odpuszczę i poszukam czegoś bez przerabiania
-
TIP czy pasuje?
Będę zwiększać moc i zaczynam szukać części mysłałem o tip, turbo,wtryski, , wydech większy, dp już mam i oczywiście program
-
TIP czy pasuje?
Cześć Znalazłem taki TIP. Mam pytanie czy podejdzie do mojego 1.8T AEB Audi A4 A6 1.8T dolot TIP - nierdzewka Lublin Zastanawiam się czy podejdzie i jakie turbo podejdzie k03s i k04
-
Spór Allegro
Możesz mieć teraz mały problem jak oni ich nie odbiorą to będziesz płacić podwójną wysyłkę.
-
Spór Allegro
jakie 50zł? jestem kierowcą w Poczcie i koszt sprawdzenia przesyłki to 5zł i ten kto wysyła zaznacza tą opcję i wtedy mam ze sobą protokół na którym pisze co jest w paczce. Sam kiedyś miałem taki przypadek zamawiałem lampy do swojej a4 poliftowe i poprosiłem o sprawdzenie zawartości i zastrzegłem że jak tego nie będzie to nie odbieram, to koleś mi następnego dnia napisał że mu się stłukły jak jechał wysłać.
-
Spór Allegro
Niestety masz nauczkę na przyszłość żeby przesyłki zamawiać ze sprawdzeniem zawartości, wtedy sprawdzasz przed zapłaceniem
-
[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant
A ty masz od polówki jak tak to pokaż u siebie na profilu zdjęcie tyłu ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 22:37 ---------- Czas odgrzać temat Samochód obecnie stoi uszkodzony w garażu coś się stało z silnikiem, nie chce odpalić. Wstępna diagnoza luźna śruba na wale spowodowała uszkodzenie rozrządu a co zatem idzie mogło pokrzywić zawory w głowicy. W poniedziałek ściągam auto na lawecie do mechanika. Przy okazji kupiłem wahacze komplet z LEMFORDER i przeguby z zewnętrzne z LOBRO. Zamówiony u kolegi z forum DOWNPIPE. jeszcze na domiar złego maglownice mam do regeneracji bo się rozciekła. Moje plany odnośnie kupna S4 B5 muszą poczekać i to długo. ---------- Post dopisany 27-03-2014 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 17:24 ---------- Auto naprawione do zrobienia jeszcze coś przy turbo chyba jakiś zawór czy coś takiego wiem że gruszka jest sprawna. Narazie muszę sobie odpuścić bo jak podliczyłem ostanie naprawy to wyszło prawie 5 tysi, ale myślę że za dwa miechy dokończę naprawę auto idzie jak zwykły 1.8, muszę jeszcze kupić listwy dolne zewnętrzne na drzwi ale to też musi poczekać. Najgorsze jest to że tyle kasy wpompane i nic nie widać na zewnątrz. ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2014 at 19:50 ---------- Plany na przyszłość -kupić i założyć listwy dolne drzwi Zwiększyć moc -większe wtryski -sofcik -i napewno coś jeszcze Chciałbym uzyskać min 200km I w końcu zawitać na jakimś zlocie
-
Słaby silnik aeb pomocy
Oki logi dzis sprawdzi mi mechanik, ale brak mocy jest odczuwalny przejechaliśmy się wczoraj passatem z tym samym motorem i szedł konkretnie, a moja audiczka jest odczuwalnie słabsza
-
Słaby silnik aeb pomocy
Przed remontem też był słaby
-
Słaby silnik aeb pomocy
Mam pytanie co może być przyczyną że silnik jest słaby dodam że że jestem po remoncie głowicy wymieniane zawory bo były pokrzywione, włożony downpipe, żadnych błędów na komputerze dodam że jest to 1.8T aeb 15o km. Za wszelką pomoc z góry dziękuje
-
"Fake RS4" by Artek
Chętnie się przejadę pooglądać.
-
"Fake RS4" by Artek
Piękna furka, mam nadzieję że kiedyś zobaczę ją na żywo.
-
Silnik 1.8T zgasł pomocy
pytanie Kolizyjny czy bezkolizyjny? Na dzień dzisiejszy auto mam już u siebie, w lutym auto zabieram do mechanika ale innego niż ten co robił rozrząd i zobaczymy co mi powie. Mam nadzieję że uda się naprawić bez dużych nakładów naprawić.
-
Silnik 1.8T zgasł pomocy
Juto auto ściągnę do mojego garażu, a potem dozbierać trochę kaski i lawetą do mechanika wpierw wykręcenie świec i zaglądnięcie do środka. Tylko nadal się zastanawiam jakim cudem ta śruba jest luźna skoro powinna być na kleju dokręcana, sprawdzę też jutro oznaczenie silnika.
-
Silnik 1.8T zgasł pomocy
Witam Wczoraj jechałem autem i zaklekotał jak diesel zgasł silnik. Nie dało się go już odpalić pomyślałem że coś z rozrusznikiem ale przyjechał znajomy który zna się coś na mechanice. Z holowaliśmy auto do niego i stwierdził że śruba centralna na wale korbowym jest luźna. Jak rusza się koło pasowe to wał się nie rusza i odwrotnie. Rozrząd robiłem 3 tyś km temu i mechanik który to robił stwierdził że tej śruby nie odkrecał gdyż PONOĆ nie trzeba jej odkręcać. Ma do was pytanie jak duża jest możliwość że pokrzywiło zawory, i czy jest ten silnik kolizyjny czy też nie od czego teraz zacząć naprawę. Wiem tylko tyle że jak głowica jest do remontu to będzie to drogi wydatek. Silnik to 1.8T ale oznaczeń nie znam bo nie wiem gdzie tego szukać.
-
[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant
Parę zdjęć i rzeczy porobionych wymieniony rozrząd wymienione tarcze i klocki wszystko w brembo wstawione halogeny do zderzaka a i jeszcze parę ciekawostek, auto miało zderzak przed moim kupnem zmieniony na polift , chyba maska też przynajmniej ten grill wyglada na polift, i ostatnio się przyjrzałem i zobaczyłem że auto jest trochę obniżone i ponawiam jeżeli ktoś kojarzy te auto z Krakowa lub jego właściciela to chętnie się czegoś dowiem o przeszłości. Następne rzeczy do zrobienia to oczywiście wachacze które kiedyś były wymieniane.
-
[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant
Witam Przedstawiam wam moją audiczkę Audi A4 1.8T, rok 1998, avant, 150km Wyposażenie -4x el. szyby -el. lusterka -climatronik -wspomaganie -centralny zamek+alarm -podświetlenie drzwi -abs i może coś jeszcze ale nie pamiętam Plany zrealizowane Lampy depo Alumki ori 16 Do zrobienia Lampy do zderzaka Kierownica s4 Doprowadzić lakier i wnętrze do ideału Samochód nie posiada poduszek. Kupiłem wiedząc że samochód kiedyś miał wypadek, ale chyba nie ma na allegro bezwypadkowych może pojedyncze sztuki. Ja dałem do malowania maskę, zderzak, lewy błotnik gdyż komin się ukruszył i drobne elementy uszkodziły mi wspomniane części. Teraz audiczka jest garażowana. Parę fotek Oto zdjęcia po kupnie auta.Auto jeździło po Krakowie rej KR 86OEN. Jak ktoś zna ten samochód to chętnie się czegoś dowiem gdyż kupiłem od handlarza. Po małych przeróbkach Pozdrawiam i czekam na opinie