Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekAudiA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. KrzysiekAudiA4 obserwuje zawartość KoJ@K
  2. Przy tym.et43 polecam.dystans max.10mm A najlepiej to.7mm i.opona max 235_35/19 a najlepiej to 225/35/19
  3. Tu masz zdj wozu an RS4 z et29 od znajomego samochód sprzedawała mu takie do jego A4/S4 z silnikiem 2.7BiTurbo oraz opona była.szeroka bo 255/35/19
  4. Z pompei polecam ori w rozmiar 19cali 9j et33 5x112 66,6 tu musisz pierscienie zakulic centrujace z 66,6/57,1 felgi podchodzą od Audi A5/S5 do A4 B7 lub od RS4 B7 19cali 9j et29 5x112 57,1 będą również błotnikiem i nie będą wystawiać jeśli to kupisz do felg opony 225/35/19 szszersza odpada przy tych rozmiarach felg do tego Auta
  5. Et37 nie bylo w Q3 tylko w Q5
  6. Sorry że dopiero teraz odpisuje DRL zakupiłem.u Andrzeja Mysłek z Białegostoku na FB aktualnie 4 lata temu i sięga.do.dzic.bez.bledu polecam LEDy od Niego
  7. Witam wszystkich miłośników Audi to moje Audi A4 B7 2.0TDi 140PS po małych modach ale to juz nie bawem fajne opisze i pochwale się moge powiedziec ze to nie zwykła buda i nie tak jak wszyscy mają S-line zwykła wersja z lepszym wypasem
  8. czasami też to jest wężyk od podciśnienia posprawdzaj
  9. Witam,jestem Krzysiek z Kochanowic woj.Śląskie okolice Lublińca Posiadam Audi A4 1.9 TDi 90PS z rocznika 1995r. sedan kolor Czarny LZ9U Mój samochód posiada szyberdach,klimatronic,elektryczne lusterka + przednie szyby, przednie lampy z tzn. modelu po liftowego z ksenonowymi zamiennikami chińskimi,nagłośnienie : przednie drzwi głośniki z Bose orginalne, tylnie drzwi z Alpine o mocy 240watt ,na półce głośniki Alpine o mocy 240Watt ,w bagażniku wzmacniacz a JBL model GT5-A604 4 kanałowy oraz tuba z Blaupunkta 800watt. Radio Kenwood KDC-BT31U z Bluetoothem,USB oraz AUX. Skórzane siedzenia orginalne z modelu poliftowego. Przebieg 296tys km wymieniony rozrząd przy przebiegu 254tys km olej wymieniam co 10tys km na mobil 10w 40 Pozdrawiam wszystkich Audi Maniaków i liczę na jakieś pozytywne porady podciągnięcia mocy w mojej perełce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.