Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Birol85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Birol85 odpowiedział(a) na cyzmen temat w 1.8
    Ja jestem ciekaw czy w silniku 1.8 adr z 98r jest dwumas. Za odp z góry dziękuję: )
  2. To ja się podepnę do tematu i zapytam o swój silnik. Mianowicie sprawa wygląda tak. Nowy rozrząd, pompa plyny, termostat itp. Auto rozgrzewa sie szybko. W trakcie jazdy na klimatroniku temp. 89/90 st C ale gdy tylko stane na swiatlach czy w ogole w malych korkach rosnie do 97/98 i szczerze mówiąc nie trzymalem go dłużej na postoju wiec nie wiem czy dalej by urosła. Gdy zalacze klime na postoju potrafi spasc do 92/93. Czy to moze byc wadliwy termostat? Czy moze czujnik oszukuje?
  3. Birol85 odpowiedział(a) na wolgen temat w 1.6
    Czy w ADRze ma taką samą lokalizację ?? też czeka mnie wymiana. Przy tych temp w mieście wskaźnik na desce pokaże jakieś 75st C, a już jadąc poza spada znów na ~60st C...
  4. Witam Was Panowie. Że siętak podepnę i zapytam... Czeka mnie wymiana amorów z tyłu, chciałem zapytać czy do samodzielnej wymiany potrzebuje sciągacze do sprężyn czy na tyle sie obejdzie ?? Jeśli sie da to z chęcia sam bym to zrobił za jakąkolwiek podpowiedź z góry dziękuję.
  5. Ja własnie dzisiaj odebrałem autko od gościa zajmującego się tłumikami. Wymienił mi ten łącznik elastyczny i o dziwo jest ciszej ale tylko na wolnych obrotach, kręcąc go wyżej mam wrażenie, że znów pojawia się pierdzenie nie wiem już gdzie szukać przyczyny...
  6. Birol85 odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    No to teraz dzięki Wam jestem w miarę doinformowany wiem co z czym się je. Apropo tego oringa pod chłodniczką oleju, zna ktoś jego wymiary ( średnicę, grubość) kiedyś do mazdy kupowałem w rolniczym po kilka złotych... więc i tutaj nie chciałbym przepłacać, znając życie w sklepie motoryzacyjnym będzie kosztował grubo więcej. Z waszych informacji, jak dobrze zrozumiałem, termostat jest przy pompce wody ?? I czy jest tutaj na forum ktoś kto sprzedaję kompletny rozrząd i wszystko co może być przydatne przy jego wymianie, jakiejś dobrej firmy ?? co by bubla nie kupić. Jeżeli chodzi o uszczelniacze, to rozumiem, że wałków rozrządu?? I na prawdę jeszcze raz Wam dziękuję za wszelkie wyjaśnienia
  7. Birol85 odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    A gdzie ta chłodniczka się znajduje, że się tak zapytam... Filtry kupiłem prawie wszystkie, o paliwowym nie pomyślałem, i też zapytam gdzie on jest, czy sam dam radę wymienić ?? Na prawdę ja w audi jestem zielony... Mazdy były proste konstrukcyjnie, bez komputera, wszystko prawktycznie sam robiłem z pomocom forumowiczów, a tutaj chyba nie da już rady ... ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- Wiem że mam silnik ADR, czyli teraz chłopaki jeszcze pytanie dot. rozrządu... Mianowicie co mnie z tym rozrządem czeka... podobno trzeba cały przód zdemontować ? to jak wtedy jest z klimą i w ogóle chłodnicą... płyn trzeba spuścić (wtedy zalałbym nowy) czy przodu się nie rusza ?? Tutaj na forum widziałem coś o jakimś tłumiku drgań. Zastanawia mnei to ponieważ, obroty stoją równo ale silnik drży tak że jest to wyczuwalne w kabinie, czasami też jak gwałtownie odpuszczę gaz jadąc na biegu, kiedy swobodnie opadają też zdarzają sie szarpnięcia autem z uczuciem drgania pedału gazu i gałki biegów... Może zna ktoś dobrego mechaniora z okolic oleśnicy/wrocławia ??
  8. Birol85 odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Wielkie dzięki jutro po pracy sobie zerknę...
  9. Birol85 odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Witam Was chłopaki i dziewczęta (jeśli takowe są) Ja jestem tutaj świeżakiem, jak i po mazdach mam pierwsze audi ... I tutaj chciałbym zaczerpnąć informacji, a że Wy bardziej doświadczeni to szukam pomocy Mianowicie mam silnik 1.8 20v ale za cholery nie wiem czy to adr czy jakieś inne coś, jak i gdzie to sprawdzić... bez tego w sklepie nie dobiorą mi rozrządu auto przyciągnięte z niemiec i nie wiele o nim wiadomo... nawet nie wiem jaki olej do niego wlać (przebieg 260tyś) zakupiłem filtry, amory i przeguby, bo to podlega wymianie... rozrząd też ale gdzie ten kod silnika znajdę ?? pomocy. A czy polecacie jakiegoś dobrego mechanika z okolic Olesnicy/wrocławia?? zdaje się, że silnik ma parę mankamentów... Za jakies info z góry dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.