Treść opublikowana przez kylson
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Na którym bloku się sprawdza kąt wtrysku?
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Witam Problem jest taki, że autko gdy postoi przez noc to później z rana ciężko odpala, trochę trzeba przytrzymać na kluczyku. Świece wymienione i jest na nich napięcie. Podczas przekręcenia zapłonu kontrolka świec zapala się na króciutką chwilę po czym gaśnie. Na komputerze wykrywa błąd z czujnikiem G62 tj. czujnikiem temperatury cieczy chłodzącej. Podejrzewam, że to może właśnie w tym leży problem. Mam rację? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
-
[B5 AFN] Podświetlane kratki nawiewu
Z środkowymi myślę, że nie będzie problemu, boczne też pociągnąć pod oświetlenie konsoli?
-
[B5 AFN] Podświetlane kratki nawiewu
Witam Mam zamiar zakupić sobie podświetlane kratki nawiewu z wersji poliftowej. I o ile problemu z ich zamontowaniem nie będzie to czy zainstalowanie samego oświetlenia to rzecz trudna? Gdzie pociągnąć taki kabel i do czego go przylutować?
-
[B5 AFN] Nie działające w podsufitce żarówki LED
Już jest widoczne zdjęcie. Działają wszystkie cztery, które kupiłem. Rozkręciłem jedną i jest tak, że jedna nóżka idzie do dołu, a druga jest zagięta w bok do obudowy. I tak po prostu zamienić miejscami te druciki?
-
[B5 AFN] Nie działające w podsufitce żarówki LED
Żarówka zepsuta? Kupiłem 4 nowe, wszystkie by nie działały? Musisz kliknąć "Continue to the media"
-
[B5 AFN] Nie działające w podsufitce żarówki LED
Witam Mam zamiar zamontować sobie oświetlenie LED w podsufitce. W przednim panelu żarówka rurkowa LED działa natomiast dwie boczne T4W nie. Poniżej zamieszczam zdjęcie dwóch żarówek, jedna zwykła, druga LED. Wtyki są takie same, mimo to ta LED nie działa, próbowałem wkładać na odwrót bo wiem, że ułożenie plus-minus jest ważne, ale dalej nie świeci. Jaka może być tego przyczyna? Proszę o pomoc Zdjęcie żarówek: Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
-
[B5 AFN] Nie działający wyświetlacz temperatury
Dziękuję za pomoc, do zamknięcia
-
[B5 AFN] Nie działający wyświetlacz temperatury
Wyjąłem licznik i sprawdziłem, zamiast wyświetlacza jest po prostu plastikowa płytka Ktoś może wie czy można dokupić i podłączyć taki wyświetlacz?
-
[B5 AFN] Nie działający wyświetlacz temperatury
Witam Mam następujący problem: mój licznik wygląda identycznie jak poniższy http://fikar.pl/audi/licznik/IMG_1251.JPG Na zdjęciu jest wyświetlana temperatura, ja tego nie mam. Czym jest to spowodowane? Problem z wyświetlaczem czy może brakować jakiegoś czujnika? Pozdrawiam i proszę o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, dopiero rozpoczynam moją przygodę z tym forum, mam nadzieję, że będzie super