Treść opublikowana przez karol_17
-
[B5 AEB] Pompa wspomagania
hmm ale czy musi byc koniecznie od silnika AEB z tych lat ?
-
[B5 AEB] Pompa wspomagania
Witam ma problem zakupem pompy wspomagana do silnika AEB mozna namienic ja z innego jakiesgoś auta ? help !
-
[b5] Air Bag się świeci !
jak kasuje odrazu wyskakujee
-
[b5] Air Bag się świeci !
Problem wygląda tak , poniżesz skan z VAG z błedami pomoze ktoś ? była demontowana kierownica z poduszka .
-
[all]Kraków i okolice , szrot , giełda
Witam panowie od wczoraj jestem w krakowie potrzebuje pare elementów do mojego a4 b5 Avant powiedzcie mi gdzie moge dostac pierdoły do środka ? hmm i gdzie jest jakas giełda samochodowa i kiedy co i jak ?
-
Tylny dyfer się leje ?
Robota skonczona wszysko ok , dzięki za pomoc !!
-
Tylny dyfer się leje ?
okejj wielkie dzięki za pomoc jutro składam i zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Tylny dyfer się leje ?
a nalac do do pełna do tego korka i bd spoko ?
-
Tylny dyfer się leje ?
A gdzie gen korek wpustowy jestttt ??
-
Tylny dyfer się leje ?
Powiesz mi co dokłądnie kolegao mam rozebrac zebym czegoś nie spartolił ??
-
Tylny dyfer się leje ?
Witam . Mam problem poniewaz ostatnio kupiłem moje pierwsze i mam problem bo leje mi się poniżej zamieszczam foto i proszę o pomoc , chodzi mi jak to ogranąc ,
-
[b5]Problem z odpaleniem
nie to tam jest juz spoko to ogranołem odrazu zeby był styk ale nadal to samo ;( :facepalm:
-
[b5]Problem z odpaleniem
Czyli mam rozumiec ze chodzi Ci o te wtyczkę co jest zamocowane to coś do stacyjki co jest czarny i zielony kabel ??
-
[b5]Problem z odpaleniem
Ma ktoś moze fotorelacje z tej roboty ?? O ile się nie mylę chodziło o te kostki te na zdjeciu , rozebrałem kontaktem prysnołem zagiołem nózki i nic ;( to samo poniżej foto tego co znalazłem tam ... Help !!
-
[b5]Problem z odpaleniem
Wieczorem bd przy aucie to spróbuje to ogranac
-
[b5]Problem z odpaleniem
hmm a tak jasniej , bo od niedawna mam a4 i nic nie wiem
-
[b5] Problem z nawiewem klimatronika
Witam . Ostatnio nabyłem auto klima smiga tylko jest taki motyw ze dmuchawa dmucha raz na maxa jak wezmiemy max a raz ledno dmuch tak skacze czesto sama jak wezmiemy na minimum to czasem wogóle nie działa ... co to moze byc ? ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 05:23 ---------- Proszę o usunięcie problem rozwiązany
-
[b5]Problem z odpaleniem
Witam . Ostatnio zakupiłem a4 1996 r 1.8 T z quattro igośc mi powiedział ze jest rozkodowane immo czy coś takiego , wygląda to tak samochód odpali tylko wtedy jak zdejmiemy kleme na 20 sek . i mamy jedno odpalenie 2 raz odpala i gasnie jak by odcinało immmo powie mi ktoś jak to ogranac ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema , Jestem z Ostrowca św , na chwile obocna smigam sb audi 100 2.5 tdi całe 116 km ++ , poszukje własnie jakieś A4 do jazdy