Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol_17

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karol_17

  1. hmm ale czy musi byc koniecznie od silnika AEB z tych lat ?
  2. Witam ma problem zakupem pompy wspomagana do silnika AEB mozna namienic ja z innego jakiesgoś auta ? help !
  3. jak kasuje odrazu wyskakujee
  4. Problem wygląda tak , poniżesz skan z VAG z błedami pomoze ktoś ? była demontowana kierownica z poduszka .
  5. Witam panowie od wczoraj jestem w krakowie potrzebuje pare elementów do mojego a4 b5 Avant powiedzcie mi gdzie moge dostac pierdoły do środka ? hmm i gdzie jest jakas giełda samochodowa i kiedy co i jak ?
  6. Robota skonczona wszysko ok , dzięki za pomoc !!
  7. okejj wielkie dzięki za pomoc jutro składam i zobaczymy co z tego wyjdzie
  8. a nalac do do pełna do tego korka i bd spoko ?
  9. A gdzie gen korek wpustowy jestttt ??
  10. Powiesz mi co dokłądnie kolegao mam rozebrac zebym czegoś nie spartolił ??
  11. Witam . Mam problem poniewaz ostatnio kupiłem moje pierwsze i mam problem bo leje mi się poniżej zamieszczam foto i proszę o pomoc , chodzi mi jak to ogranąc ,
  12. nie to tam jest juz spoko to ogranołem odrazu zeby był styk ale nadal to samo ;( :facepalm:
  13. Czyli mam rozumiec ze chodzi Ci o te wtyczkę co jest zamocowane to coś do stacyjki co jest czarny i zielony kabel ??
  14. Ma ktoś moze fotorelacje z tej roboty ?? O ile się nie mylę chodziło o te kostki te na zdjeciu , rozebrałem kontaktem prysnołem zagiołem nózki i nic ;( to samo poniżej foto tego co znalazłem tam ... Help !!
  15. Wieczorem bd przy aucie to spróbuje to ogranac
  16. hmm a tak jasniej , bo od niedawna mam a4 i nic nie wiem
  17. Witam . Ostatnio nabyłem auto klima smiga tylko jest taki motyw ze dmuchawa dmucha raz na maxa jak wezmiemy max a raz ledno dmuch tak skacze czesto sama jak wezmiemy na minimum to czasem wogóle nie działa ... co to moze byc ? ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 05:23 ---------- Proszę o usunięcie problem rozwiązany
  18. karol_17 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam . Ostatnio zakupiłem a4 1996 r 1.8 T z quattro igośc mi powiedział ze jest rozkodowane immo czy coś takiego , wygląda to tak samochód odpali tylko wtedy jak zdejmiemy kleme na 20 sek . i mamy jedno odpalenie 2 raz odpala i gasnie jak by odcinało immmo powie mi ktoś jak to ogranac ??
  19. Siema , Jestem z Ostrowca św , na chwile obocna smigam sb audi 100 2.5 tdi całe 116 km ++ , poszukje własnie jakieś A4 do jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.