-
zamykanie klapki trójkąta AVANT!
nie zamykanie trójkąta tylko tej klapki z wnętrza
-
zamykanie klapki trójkąta AVANT!
witam potrzebuję nr części owego zamykania klapki trójkąta w avancie . dzięki i pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Kiedy jakiś spocik?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To ja dzięki za pozdro
-
Zderzak i listwa na zderzaku
wchodząc na allegro i inne serwisy gdzie sprzedaje się samochody nie wiedziałem ani jednej więc też nie wiem o co chodzi
-
Zderzak i listwa na zderzaku
Panowie Witam Problem polega na tym , że na żadnej innej b6 nie widziałem takich listew. Zdjęcia ponieżej http://www.directupload.net/file/d/4431/nnhfm3xq_jpg.htm
-
Wymiana żarówki w światłach przeciwmgielnych
Witam Potrzebuję dostać się do świateł przeciwmgielnych i niewiem jak to zrobić szukałem na forum ale nigdzie nie ma zatkiego wątku dlatego postanowiłem napisać. Pozdrawiam
-
Problem szyberdach
Solara nie mam raczej , a tego czujnika nie wiem mam jakiś jakby mikrofon wystający na podsufitce
-
Problem szyberdach
po czym poznam solarach i po czym klime z czujnikiem powietrzaa?
-
Problem szyberdach
Panowie Dziś gdy wracałem z pracy (miałem włączona AC) gdy dojeżdżałem włączyłem ECON po chwili jeszcze odebrałem telefon i zrobiło się w aucie duszno po czym szyberdach samoczynnie się podniósł . Nie wiem albo moduł komfortu albo ...... jakieś sugestie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki Pany! ostanie pytanie! Jakiej firmy płukanka?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
niby na mobil 10w40 super 2000 pisze ze spełnia norme 505 na pompowtryski itp. Czyli bez problemu moge zalać motula? nie rozszczelni nic? wiem ze to pytanie po raz 100000000 ale wolę żeby ktoś potwierdził. Robić płukankę?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
gość od ktorego kupiłem auto zrobil 80tys na 10w 40 i mówił zebym lał tylko 10w40. Czy na5w30 musze robić płukankę? nic zlego z silnikiem się nie stanie? powiem szczerze że ładnie klekocze:)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale motul semi czy full? syntetyk? bo już sam niewiem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak w temacie kupiłem b6 1.9 tdi AVF i poprzedni właściciel zalewał mobil 10w40 . I zastanawiam się co zalać? Może castrol Lub MOTULA? i zmieniać olej w skrzyni biegów? czy odpuścić? Będę wdzięczny za odpowiedzi
ROBERTO24
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta