Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

budtom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez budtom

  1. boczna pasażera dzisaj już nie dam rady sprawdzic. Także dopiero jutro napisze jaki to numer błedu i dokladny opis.
  2. mam problem z poduszka podczna pasażera cały czas sie swieci air bag i po wykasowaniu zgaśnie, a po jakimś czasie znowu sie zapala. W opisie błedu jest zapalnik poduszki. Czy musze wymienić cała poduszke czy tylko ten zapalnik ewentualnie, w którym miejscu znajduje sie ten zapalnik i jak sie do niego dobrać?
  3. budtom odpowiedział(a) na budtom temat w Audi A4/S4 B6
    tak wymieniam na zapas. Zawsze jak kupie samochód to wszystko wywalam i kupuje nowe. Tak już mam
  4. budtom opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    witam w końcu sie zmobilizowałem i czas przedstawić swoje audi. posiadam go od sierpnia 2013r Audi a4 b6 1,9TDI 130km 2002r według vinu modelowo 2003r. przebieg przy zakupie 225ty obecnie 240tys:grin: wyposażenie: -el. szyby -el lusterka + podgrzewane -6x air bag -klimatronic -xenon ze spryskami -nawigacja rns -podgrzewane dysze spryskiwaczy -radio symphony II -pompowane el. ledzwie -ambitne oświetlenie -otwieranie bagażnika z pilota + domykanie szyb z pilota -a reszta to standard w planach takie zmiany jak -el. szyby tył -bi xenon -przyciemnienie szyb -no i zastanawiam sie nad pakietem chrom, lub zrobić czarnucha na cało. Tylko teraz zależy żeby mechanikie zrobić na cacy rozrzad kaompletny+ wszystkie paski już wymienione oryginał żarniki nowe oryginał olej motul specyfik 5w40 wymieniony co 10tys kilometrów. Teraz zostaje tylko zawieszenie wymiana na nowe lemforda choć nie ma potrzeby ale zrobie to i bede miał spokój. Potem bede mógł sie zając Stylizacja zewnetrzna. Fotki na setupie zimowym. Z każda zmiana bede edytował swoja galerie
  5. jeszcze mi sie nie udalo zakupić klubowych ramek takze to musi być ktoś inny.
  6. no tak tylko wtedy było sie zwolennikem innej marki. I coś tam jeszcze zostało z tej pasji. A cztery kólka to dopiero moje poczatki:decayed:
  7. pamietam czasy jak jezdziłem do matarni praktycznie byłem stałym bywalcem spotkań co czwartkowych. Wiec trzeba bedzie sobie przypomnieć i pojechać
  8. ok w chwilach wolnych bede obserwował temat.
  9. witam koledzy przypadkiem trafiłem na ten temat. Spotykacie sie co czwrtek? Dołaczyłbym sie do was, i frekwencja +1 by podskoczyła.
  10. a wtyczki od bns beda takie same jak w symphoni?
  11. jutro jade do kolegi ktory ma wlasnie bns i zobacze jak to gra jesli bedzie dobrze to zakladam bns. I postaram sie zrobic jakies fotki z montazu i opis.
  12. niechciałbym aby grało gorzej od symphony za duzych wymagań nie mam. A robił może już ktoś taka przekłdke?
  13. witam mam takie pytanie? zastanawiam sie nad wymiana radia symphony 2 na audi nawigation plus? Czy bedzie odczuwalna jakoś dzwieku? Mam też nawigacje w fisie i czy jest opcja przejscia na to radio? Zastanawiam sie nad kupnem radio od kolegi z forum.http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/radio-audi-navigation-plus-a4-b6-b7-bns-rns-e-306300/
  14. a w jakim kolorze masz te fotele? jesli swingowe to ile byś chciał za plecy?
  15. po tej akcji to już nie wieże w aso. ciekawe co powiedza jak pojade z reklamacja?
  16. tak na tej samej stronie tylko co mi mrugal wczesniej. Przetwornica akurat w tej lampie byla wymieniona na nowa valeo przez poprzedniego wlasciciela jakiś rok temu. Mam akurat na ta przetwornice dowod zakupu bo jest jeszcze chyba na gwarancji. Wlsnie jestem po wyciagnieciu żarników i okazuje sie że jeden jest oryginalny a drugi jakaś podróbka:shock3::shock3: Jutro jade reklamowac ten jeden żarnik.
  17. dowod zakupu ma i gwarancja chyba jest bo mowil że jak cos bedzie sie dzialo to mam przyjechac i oddac. Mam jeszcze jedno pytanie czy jak sie potrzasnie zarnikiem to nic luznego nie powinno byc słychac? Bo jak wymienialem to w jednym nic nie było słychać a w drugim bylo słychać jak by coś bylo luzne w srodku.
  18. dzisiaj jak bede mial chwile wolnego to wyciagne zarnik i sprawdze. A jaki powinien mieć kolor wypalone juz gniazdo?
  19. w sklepie znajomy mi zamówil, a oni zamówili mi bezposrednio z aso vw bo maja tam dobre zniżki.
  20. Witam zakupiłem wczoraj w serwisie oryginalne żarniki do xenona bo mi zaczął mrugać. Wymieniajac chciałem sprawdzić po obudowie czy magnez przyciagnie żarnik a tu lipa nic nie łapie. W starych żarnikach magnez też nie łapał obudowy. Czy wychodzi na to że sprzedali mi podróbki? i jak wyłaczyłem i właczyłem po jeden sie nie zapalił chwile poczekałem i zadziałał
  21. kolega biszczan podał link wyzej poczytaj napewno ci cos to pomoże
  22. no nie wiem czy taniej? cieżko dostać jakiś pojedyńczy fotel
  23. ok dzieki za pomoc.
  24. witam mam taki problem z osłona tylnia fotela kierowcy Odstaje mi na samym dole z tego co zauwarzyłem brakuje tam jakiś zatrzasków. zamówiłem w getem i przysłali mi te górne. A jak powiedziałem że na dole też sa to powiedzieli mi że nie maja takich w bazie danych. Wiec moje pytanie gdzie moge dostac takie zatrzaski lub jakieś foto poglodowe żebym mógł poszukac po sklepach motoryzacyjnych. Dodaje foto, o co mi chodzi tylko że na przykładzie z fotela b5 870776038_1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.