Treść opublikowana przez budtom
-
air bag pasażera
boczna pasażera dzisaj już nie dam rady sprawdzic. Także dopiero jutro napisze jaki to numer błedu i dokladny opis.
-
air bag pasażera
mam problem z poduszka podczna pasażera cały czas sie swieci air bag i po wykasowaniu zgaśnie, a po jakimś czasie znowu sie zapala. W opisie błedu jest zapalnik poduszki. Czy musze wymienić cała poduszke czy tylko ten zapalnik ewentualnie, w którym miejscu znajduje sie ten zapalnik i jak sie do niego dobrać?
-
b6 avant
tak wymieniam na zapas. Zawsze jak kupie samochód to wszystko wywalam i kupuje nowe. Tak już mam
-
b6 avant
witam w końcu sie zmobilizowałem i czas przedstawić swoje audi. posiadam go od sierpnia 2013r Audi a4 b6 1,9TDI 130km 2002r według vinu modelowo 2003r. przebieg przy zakupie 225ty obecnie 240tys:grin: wyposażenie: -el. szyby -el lusterka + podgrzewane -6x air bag -klimatronic -xenon ze spryskami -nawigacja rns -podgrzewane dysze spryskiwaczy -radio symphony II -pompowane el. ledzwie -ambitne oświetlenie -otwieranie bagażnika z pilota + domykanie szyb z pilota -a reszta to standard w planach takie zmiany jak -el. szyby tył -bi xenon -przyciemnienie szyb -no i zastanawiam sie nad pakietem chrom, lub zrobić czarnucha na cało. Tylko teraz zależy żeby mechanikie zrobić na cacy rozrzad kaompletny+ wszystkie paski już wymienione oryginał żarniki nowe oryginał olej motul specyfik 5w40 wymieniony co 10tys kilometrów. Teraz zostaje tylko zawieszenie wymiana na nowe lemforda choć nie ma potrzeby ale zrobie to i bede miał spokój. Potem bede mógł sie zając Stylizacja zewnetrzna. Fotki na setupie zimowym. Z każda zmiana bede edytował swoja galerie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jeszcze mi sie nie udalo zakupić klubowych ramek takze to musi być ktoś inny.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ly5k ciemny granat
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no tak tylko wtedy było sie zwolennikem innej marki. I coś tam jeszcze zostało z tej pasji. A cztery kólka to dopiero moje poczatki:decayed:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
pamietam czasy jak jezdziłem do matarni praktycznie byłem stałym bywalcem spotkań co czwartkowych. Wiec trzeba bedzie sobie przypomnieć i pojechać
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ok w chwilach wolnych bede obserwował temat.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
witam koledzy przypadkiem trafiłem na ten temat. Spotykacie sie co czwrtek? Dołaczyłbym sie do was, i frekwencja +1 by podskoczyła.
-
radio symphony II a audi nawigation plus
a wtyczki od bns beda takie same jak w symphoni?
-
radio symphony II a audi nawigation plus
jutro jade do kolegi ktory ma wlasnie bns i zobacze jak to gra jesli bedzie dobrze to zakladam bns. I postaram sie zrobic jakies fotki z montazu i opis.
-
radio symphony II a audi nawigation plus
niechciałbym aby grało gorzej od symphony za duzych wymagań nie mam. A robił może już ktoś taka przekłdke?
-
radio symphony II a audi nawigation plus
witam mam takie pytanie? zastanawiam sie nad wymiana radia symphony 2 na audi nawigation plus? Czy bedzie odczuwalna jakoś dzwieku? Mam też nawigacje w fisie i czy jest opcja przejscia na to radio? Zastanawiam sie nad kupnem radio od kolegi z forum.http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/radio-audi-navigation-plus-a4-b6-b7-bns-rns-e-306300/
-
odstajaca osłona fotela
a w jakim kolorze masz te fotele? jesli swingowe to ile byś chciał za plecy?
-
żarnik xenon problem d1s
po tej akcji to już nie wieże w aso. ciekawe co powiedza jak pojade z reklamacja?
-
żarnik xenon problem d1s
tak na tej samej stronie tylko co mi mrugal wczesniej. Przetwornica akurat w tej lampie byla wymieniona na nowa valeo przez poprzedniego wlasciciela jakiś rok temu. Mam akurat na ta przetwornice dowod zakupu bo jest jeszcze chyba na gwarancji. Wlsnie jestem po wyciagnieciu żarników i okazuje sie że jeden jest oryginalny a drugi jakaś podróbka:shock3::shock3: Jutro jade reklamowac ten jeden żarnik.
-
żarnik xenon problem d1s
dowod zakupu ma i gwarancja chyba jest bo mowil że jak cos bedzie sie dzialo to mam przyjechac i oddac. Mam jeszcze jedno pytanie czy jak sie potrzasnie zarnikiem to nic luznego nie powinno byc słychac? Bo jak wymienialem to w jednym nic nie było słychać a w drugim bylo słychać jak by coś bylo luzne w srodku.
-
żarnik xenon problem d1s
dzisiaj jak bede mial chwile wolnego to wyciagne zarnik i sprawdze. A jaki powinien mieć kolor wypalone juz gniazdo?
-
żarnik xenon problem d1s
w sklepie znajomy mi zamówil, a oni zamówili mi bezposrednio z aso vw bo maja tam dobre zniżki.
-
żarnik xenon problem d1s
Witam zakupiłem wczoraj w serwisie oryginalne żarniki do xenona bo mi zaczął mrugać. Wymieniajac chciałem sprawdzić po obudowie czy magnez przyciagnie żarnik a tu lipa nic nie łapie. W starych żarnikach magnez też nie łapał obudowy. Czy wychodzi na to że sprzedali mi podróbki? i jak wyłaczyłem i właczyłem po jeden sie nie zapalił chwile poczekałem i zadziałał
-
odstajaca osłona fotela
kolega biszczan podał link wyzej poczytaj napewno ci cos to pomoże
-
odstajaca osłona fotela
no nie wiem czy taniej? cieżko dostać jakiś pojedyńczy fotel
-
odstajaca osłona fotela
ok dzieki za pomoc.
-
odstajaca osłona fotela
witam mam taki problem z osłona tylnia fotela kierowcy Odstaje mi na samym dole z tego co zauwarzyłem brakuje tam jakiś zatrzasków. zamówiłem w getem i przysłali mi te górne. A jak powiedziałem że na dole też sa to powiedzieli mi że nie maja takich w bazie danych. Wiec moje pytanie gdzie moge dostac takie zatrzaski lub jakieś foto poglodowe żebym mógł poszukac po sklepach motoryzacyjnych. Dodaje foto, o co mi chodzi tylko że na przykładzie z fotela b5 870776038_1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl