pablocentrum

O pablocentrum

Osiągnięcia pablocentrum

Reputacja

1. To nie wina przekaźnika - po wymianie i dalej to samo się dzieje. Nie migają tylko jak ten przekaźnik jest odłączony od kostki
  2. Mam problem jak w temacie - czy autko stoi czy jedzie to światła awaryjne same się załączają dopóki się nie wyłączy ich z przycisku. Mam alarm niefabryczny od 5 lat ale problem pojawił się 3 miesiące temu. Awaryjne włączają się bez względu na to czy auto jest zamknięte na pilota, z kluczyka lub w ogóle nie zamknięte albo podczas jazdy. Problem czasem się pojawia czasem jest ok - nie ma żadnej zasady choć ogólnie na 10 razy występuje 8. Jeżeli chodzi o przekaźnik od kierunkowskazów to wymieniłem bo tak mi podpowiedział elektryk ale to nie wina przekaźnika bo problem pozostał. Jak odłączam przekaźnik od kostki to wtedy jest ok. Ktoś coś??
  3. w którym miejscu jest kostka? Niestety jestem laikiem stąd takie pytania
  4. Witam, odpaliłem dzisiaj autko - audi b5, 99 rocznik, silnik 1,8 - i nie świeci mi lewy przedni reflektor. Nie działa w nim żadne światło, działa za to kierunkowskaz. Sprawdziłem pozostałe światła - wszystko z nimi w porządku. Myślę że coś musi gdzieś nie łączyć. Możecie coś podpowiedzieć?
  5. pablocentrum

Spryskiwacz

Podepnę się pod ten temat. Mam b5 z 99r. Mam problem polegający na tym że spryskiwacze działają świetnie, do czasu aż trochę nie popracuje silnik, około 15 minut, wówczas przestaje podawać płyn. Wycieraczki poruszają się normalnie. Kiedy zostawię wyłączony samochód na dłużej i odpalę znów jest ok przez pierwsze 15 minut pracy. Wiecie może o co chodzi?
  6. a w jaki sposób z tego niebieskiego drucika zrobić pina którego będę mógł wpiąć w kostkę? jestem elektroniczym laikiem jak coś
  7. na zdjęciu słabo to widać, ale przy czerwonej kostce jest luźny niebieski
  8. Witam, mam taki problem że kupiłem nowe radio które ma dwa wejścia na kostki, a w mojej b5 są 3 kostki. Kupiłem adapter i wszystko git tyle że nie gra mi tył. Wiem że trzeba coś zrobić z tym niebieskim kabelkiem który jest luzem, tylko nie wiem co, bo nie mam żadnych kostek do radia, więc nie wiem gdzie to wpiąć. Mógłby ktoś opisać to jakoś dokładniej?
  9. Jestem nowy w klubie Audi, właśnie nabyłem swój pierwszy samochód Audi A4 B5 1,8 125kM i z tego co wiem na forum udziela się mnóstwo ludzi znających się na rzeczy, dlatego chętnie dołączam do klubu i pozdrawiam!