Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemo031

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przemo031

  1. znaczy sie tak troszke ogolnie opisalem co dolega w moim aucie... na vag com nie umiem duzo rzeczy... wiem jak sprawdzic prace sondy,teperature, sprawdzic i usunac bledy i to jest prawie caly zakres moich umiejetnosci... nigdy nie robilem logow... Audi ma tak ze np wczoraj ciezko palila ale za 3-4 proba odpalania odpalila i juz nie zgasla, dzis problemu nie ma wgl auto odpala normalnie jest tylko to ze ciezko sie wkreca na obroty (na biegu jalowym i w trakcje jazdy) mysle nad przeplywomierzem badz pompce paliwa poniewaz poprzedni wlasciciel mial dlugo gaz i zapewne paliwa bylo minimum. Jest tez dziwny swist jak dodaje gazu jakby zawor upuszczal cisnienie a przypomne ze to silnik BEZ turbo Wyglada to tak jakby lapal lewe powietrze i nie chcial jechac... jak przelaczy sie na gaz jest miodzio. Jestescie w stanie jakos podpowiedziec mi co i jak sprawdzic w vag com ? widzialem duzo poradnikow dla diesla ale nic z tego nie zrozumialem Jest ktos w stanie cos podpowiedzec jeszcze ?
  2. Vag com uruchomiony lecz chyba nie umiem się nim posługiwać... Nie mogę znaleźć żadnych danych... Sonda pracuje ok.
  3. Jutro podepne audi i zobacze mam polskiego vaga moze cos znajde Nie wiem jak wyglada sprawa logow na windows 8 ale jak nie uda mi sie nic zdzialac to podam Ci wartosci danych blokow o ile cos Ci to da
  4. Powiedz mi jakie bloki musze zrobić?
  5. Przemo031 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam Co to duzo pisac problem jak u wielu z was audi odpala i zaraz gasnie. Jak wcisne gaz to audi odpali ale zaraz spada z obrotow i gasnie ( odciecie zaplonu badz paliwa) czytalem ze to immo ale sprawa wyglada tak ze auto odpala normalnie jak sie nagrzeje... Jest tez kilka kwesti na ktore nie moge nic ogarnac... W poprzednim audi a4 z tym samym silnikiem nic takiego miejsca nie mialo. A wiec tak bledy sa takie: 17734 17733 561 Wiem co one oznaczaja ale nie wiem co dalej... Moge tez dodac ze na wskazniku audi widnieje teperatura 90 po nagrzaniu a w vagu 79,5. Kiedys w audi 80 ABK mialem dwa czujniki wiec tutaj jest zapewne podobnie tylko czy to jest przyczyna takiego odpalania ? A i zapomnialem dodac ze ciezko wkreca sie na obroty jak wcisne gaz do konca, przytykalem ze znajomym troche dolot reka i jak dostawal mniej powietrza to wkrecal sie lepiej. Czy uszkodzony przeplywomierz idzie jakos sprawdzic ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.