Treść opublikowana przez kompus_2005
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam nie wiecie gdzie w krakowie można oddać turbinę do regeneracji i co ewentualnie sądzicie o gładysku, z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam Ps. tylko żeby mnie cena z butów nie wyrwała
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Żarne stuku puku chyba turbina padła kupę białego dymu i brak mocy i stanęło i passat wygrał do wiślickiej
-
[Małopolska] Widziany, widziana
5 min temu pod żłobkiem "bajkowy domek" na II półku B7 KR 926..
-
[Małopolska] Widziany, widziana
o ile mnie wzrok nie mylił pablo o 6 rano na pasie zostawiał furmanke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w orange abonamęt za 100 zł mam 5 numerów za Free w orange 400 SMS do wszystkich sieci +50 min do orange +100 min Extra do wszystkich sieci + 100 zł abonamentu do wykorzystania i to wszystko za 100 zł w play nie wykorzystane minuty lub abonamęt nie przechodzi na next week a w orange do 3 miechuw przechodzi wasze zdrowie Ps kolega ze srebrnej B7 nie pamiętam niku który przegonił mnie po spocie ma Quatro czy lepsze gumy na przodzie bo grzebałem na 4 biegu pod górkę koło plazy a kolega pojechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo ty masz coś z tych klientów co idą do play że tak trzymasz się tego play ?? moja żona ma w play tel od 2 lat ale czeka tylko do wygaśniecia umowy i wraca do orange roaming w play poza abonamętem w orange w abonamęcie sms specjalne tzn do radia itp w play poza abonamętem w orange w abonamęcie wap w play poza abonamętem w orange w abonamęcie itp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam ja się postaram wpaść o 19
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich potrzebuje porady muszę zmienić tarcze i klocki na przodzie i nie mogę się zdecydować na jakie "Bosch" "Brembo" "TRW" "ATE" a nawet zastanawiałem się nad Mikoda nacinane i nawiercane. czy ktoś mógł polecić jakiś zestaw tarcze + klocki w rozsądnych pieniądzach sorki że pisze tu ale nie mogę się zdecydować za dużo opinii na forum i za duży wybór pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ja mieszkam a jak kumpel ma na imię? Piotrek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć panowie nie wie ktoś gdzie w Krakowie można kupić w dobrym stanie używany przedni błotnik do A4 B6 bo na allegro nie ma nic godnego uwagi z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kolega z granatowej B5 avant Powstania Warszawskiego około 17:50 I o ile się nie mylę to Cuber swoim cabrio pod Plaza około 18:20
-
[Małopolska] Widziany, widziana
zgadza się zbierałem się w trasę PL-I
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam ja zakładałem tempomat miesiąc temu i musiałem wymienić moduł pod kierownicą bo miałem 8E0 953 549 F. F i S nie obsługuje tempomatu Wymieniłem moduł na 8E0 953 549 Q z B7 i zakodowałem i wszystko hula http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja jak zakładałem tempomat też nie mogłem skalibrować G85 po przestawieniu o 1 ząbek wszystko było oki i dało się skalibrować
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam z informacji które ja posiadam powinna podejść, końcówka kodu nie robi chyba różnicy ale poczekaj na pewniejsze potwierdzenie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam udało mi się zakodować sterownik wczoraj byłem trochę zmęczony i musiałem coś pochrzanić :gwizdanie: Logowanie miałem 09555 a kodowanie 04255 resztę jak na początku wątku musiałem tylko przełożyć kierownice o 1 ząbek bo nie mogłem uzyskać 00 przy kalibracji kierownicy dziękuje wszystkim za pomoc jak by co to służę pomocą pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam mam problem zakładałem dziś tempomat zmieniłem moduł pod kierownicą z 8E0 953 549 F na 8E0 953 549 Q kodowanie w 16-Steering Wheel przebiegło bez problemu wpisałem kod 00042 jest ok natomiast kodowanie 03-ABS Brakes już nie, wpisywałem kod jaki miałem wcześniej na module z F czyli 04255 ale nie przyjmuje tego kodu i nie mogę skalibrować czujnika skrętu kierownicy (G85) w [Meas. Blocks - 08] Kanał 005 pole 1 mam stałą wartość 2,5 nie zmiennie od obracania kierownicy na poprzednim module wartość się zmieniała wraz z obrotem kierownicy i w Basic Settings - 04 Group 001 mam error, do tego świecą wszystkie kontrolki od hamulców i ESP proszę o pomoc jeśli ktoś wie jak to zakodować i skalibrować ewentualnie niedrogi meches w okolicach Krakowa pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc Ps. niechcący włączyłem zapłon przy wypiętej poduszce i teraz się świeci do kompletu kontrolek czy można VAG skasować ten błąd do VAG 311 wyżuca mi ostrzeżenie o możliwości uszkodzenia sterownika
-
[ALL B6] Kontrola przepalonych żarówek
tzn zamontowałem manetkę i odblokowałem pełnego fis-a ale nie pokazuje mi spalonych żarówek i nie wiem czy wymiana samego włącznika coś da bo na forum piszą że pojawiają się problemy z działaniem przełączników tzn 0 świecą postojówki itp
-
[ALL B6] Kontrola przepalonych żarówek
odblokowałem fis-a w tym tygodniu będę zmieniał moduł sterowania kierownicy i zakładał tempomat, więc jeśli zamontuje włącznik świateł 8E0 941 531A to nie będzie problemu tak jak piszą na forum że światła fiksują nic nie trzeba kodować? z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B6] Kontrola przepalonych żarówek
Witam czy może wie ktoś co trzeba zrobić aby pokazywało na fisie przepalone żarówki trzeba coś wymienić czy wystarczy kodowanie vagiem
-
[ALL B6] Komputer pokładowy, a sygnalizacja przepalonych żarówek.
Witam czy może wie ktoś co trzeba zrobić aby pokazywało na fisie przepalone żarówki trzeba coś wymienić czy wystarczy kodowanie vagiem
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
Nie nie są to orginalne lampy
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
Witam lampy są z wersji po liftingu (osobiście wycinałem ranty z błotnikuw) lampy są niemieckiej firmy "DECTANE". A lampy z firmy "SONAR" przerabiałem wcześniej wruciły do sklepu bo parowały a te nie parują. Co do kierunków to zamierzam je zmienić na białe i przyciemnić szyby i jeszcze pare innych żeczy jak mnie kasa puści
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
Teraz powinny chodzić te fotki
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
Witam oto moje A4 B5 Produkcja koniec 1996r Silnik ADR 1,8 20V 125KM Skrzynia monualna Przebieg 154000km Lampy soczewkowe do wersji po liftingu Felgi DEZENT 16" ET35 J7,5" Opony CONTINENTAL 205/55R16 Klimatronik Max speed 220km/h na kołach 205/55R15 Orginalne