Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yankesik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, do tej pory posiadałem fabryczne radio Audi gamma. Były w nim wejścia na 3 kostki, więc grały głośniki przednie i tylne + wzmacniacz. Kilka dni temu zakupiłem używane radio Kenwood. Problem jest taki, że nie ma jak podłączyć tej żółto-zielonej kostki . Przez to wzmacniacz nie jest podłączony a tylne głośniki nie grają. W związku z tym chcę zakupić adapter, który pozwoli mi podłączyć tą trzecią kostkę i tu właśnie pojawia się problem. Czy to urządzenie sprawi, że tylne głośniki z wzmacniaczem będzie działać? Modul Audi A3 A4 A6 A8 TT tylne glosniki subwoofer (3384581106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dodam, że nie mam systemu BOSE, tylko NOKIA.
  2. Mam 19 lat i jestem posiadaczem Audi a4 B5, rocznik 96. Mieszkam w okolicach Kielc, a moje Audi posiada skromny silnik 1.6 i napędzana jest benzynowym silnikiem z instalacją gazową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.