Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hubik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hubik odpowiedział(a) na hubik temat w 1.6
    niestety mieszkam w uk. jakieś inne polecane marki? może znajdę coś taniego w promocji czy coś...
  2. hubik odpowiedział(a) na hubik temat w 1.6
    powiedz mi co masz na myśli mówiąc TĄ ODMĘ bo ja tam za rany nie wiem które to TO. czyli polecasz pełen syntetyk? bo jeszcze wlasnie oleju nie kupiłem...
  3. hubik odpowiedział(a) na hubik temat w 1.6
    nie uwierzysz kolego jakże się ciesze że jest ktoś z takim silnikiem jeśli mówisz o tej pionowej rurze, która idzie w dół, to nie jest zapchana. górę jutro składam. wyglada na to, że jednak wina samych uszczelniaczy, ale zobaczymy po złożeniu skrobnij cos ciekawego o swoim silniku? jaki masz pobór oleju? ile ci pali benzynki? jakieś dodatkowe rtady odnosnie tego modelu?
  4. hubik odpowiedział(a) na hubik temat w 1.6
    koledzy moze sprecyzuje pytanie. otóż mam 95 procent pewnosci ze to uszczelniacze. zacząłem ten wątek by rozwiać pozostałe 5. martwi mnie ten kolektor ssący, bo moze cały remont na nic jesli tamtedy dostaje się olej.
  5. hubik odpowiedział(a) na hubik temat w 1.6
    aleś sie rozpisał... masz podobne doswiadczenia czy znalazles tą błyskotliwą odpowiedz na necie?
  6. hubik opublikował(a) temat w 1.6
    witam. problem jak powyżej. dokładnie kopci po hamowaniu silnikiem i ponownym daniu na gaz. przy reducji czy nawet przy ostrym rozpędzaniu nie kopci. na zimnym po odpaleniu lekko przez chwile i to nie zawsze. siśnienie 15-15-15-17. na tym gdzie jest 17 potrafi mi zalać świecę kiedy dłużej stoję np w korku. spalanie w cyklu mieszanym okło 7,5 l. oleju bierze jakis litr na 300-400 km. kolektor ssący czarny i mokry. uprzejmie proszę o sugestie osób które miały podobny problem, a także o kontakt wszystkich którzy mają podobny silnik i conieco wiedzą o nim. pozdr
  7. witam kolegów. na fora audi zaglądam już od bardzo długo z racji tego, że często naprawiam auta kolegów i dwóch z nich własnie audicami jezdziło. teraz ja mam audi więc czas zacząć życie forumowe tym bardziej że wtopiłem niestety z tym kupnem i mam problemy. o sobie-mieszkam w tej chwili w UK w carlisle (tj przy granicy anglii i szkocji), w polsce mam zamiar osiąść kiedys na stałe w okolicach mojego ukochanego antonina, okolice ostrowa wlkp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.