boobr

O boobr

Osiągnięcia boobr

Reputacja

1. Po tym jak wysuniesz ten zacisk, musisz nacisnąć śrubokrętem na tą białą dźwigienkę, która jes tuż nad tym zaciskiem i wtedy pociągnąć kierunek. Kierunek schodzi do przodu. Powodzenia.
  2. Z tego co mi wiadomo radio chorus w wersji na kasety nie ma obslugi zmieniarki. Nie ma tez wejscia przez ktore mozna podlaczyc odtwarzacz mp3. Obsluge zmieniarki ma np. concert, tam da sie podlaczyc rowniez odtwarzacz mp3 przez emulator zmieniarki.
  3. Moze troche poza tematem ale... moze ktos mial podobny do mojego problem z tym wskaznikiem Na moim temperatura jest ponizej polowy skali (jesli dobrze pamietam ponizej 90 stopni) ale raz na jakis czas przy spokojnej jezdzie wskazowka przemieszcza sie skokiem do konca - 180 stopni. Po zatrzymaniu samochodu i ponownym uruchomieniu zaplonu wskaznik jest znowu na dole skali. Jesli ktos juz sie z tym spotkal to prosze o pomoc.
  4. boobr

kody z naklejki (typ/type)

Sprawdz tutaj: http://igorweb.org/equidec/Default.aspx :mrgreen:
  5. Heh mam to samo. Jak ktos opatentuje rozwiazanie problemu niech da znac co i jak. Jakie sa jeszcze typowe przypadlosci a4??