Treść opublikowana przez AlbertRS4
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Hm trudno będzie zgrać z tymi spotami jednym pasuje w tygodniu innym w weekend
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Siemka Ja tak mówiłem piątek lub sobota mi pasuje w inne dni nie dam niestety rady
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dla Mnie Bomba
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dokładnie jestem za...mnie akurat bardziej odpowiada piątek lub sobota ewentualnie ale nie wiem jak reszta
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Siemka wszystkim Chłopaki dzięki za wczorajszy spot szkoda że tak krótki ale najważniejsze że temat się ruszył Pozdr
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
dwóch trochę mało przydałoby się jeszcze parę osób
-
a4 B7 avant Lampy Depo led ledowe wywala błędy spalonych żarówek.
Witaj kolego mam u Siebie identyczne lampy jak Twoje, podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji i po zapaleniu lampy świeciły tylko kilka sekund po czym w każdej jakby połowa gasła udałem się więc do konkretnej firmy która zajmuje elektroniką samochodową... Panowie w pierwszej kolejności wyrzucili kostki które są załączone do lamp tzw. Filtry powiedzieli że one nic nie dają oraz przerobili moduł od świateł tylnych teraz wszystko działa bez zarzutów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam wszystkich kiedy jest najbliższy spot pytam bo jestem chętny przyjechać do klubu przynależę już pół roku a na żadnym jeszcze nie byłem
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Witam wszystkich jestem również chętny na spoty ktoś jeszcze ???
-
[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
Witam wszystkich:wink: mam b7 avant i nie grzeją mi lusterka:kwasny: ostatnio wymienialem obudowy lusterek i okazało się że nie ma na szkłach mat grzewczych ale co jest dziwne w obu lusterkach są wypuszczone kable z wtyczkami:wink: czy wystarczy kupić same szkła z matami grzewczymi i będzie grzało??? czy trzeba zrobić cos jeszcze
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Ale kluczyki masz ori?? Jeżeli tak to dokładany alarm jest podpięty do oryginału więc nie ma to znaczenia. Tak kluczyki są oryginalne Zakoduj jak w tutorialu kluczyk i będzie OK Witam byłem u znajomego który ma Vaga żeby zakodować kluczyk i okazało sie że jest on przypisany do auta ale centrala go nie widzi:kwasny: powiedział że raczej jest padnięty i trzeba będzie kupic jakąś używke i przypisać do auta
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Ale kluczyki masz ori?? Jeżeli tak to dokładany alarm jest podpięty do oryginału więc nie ma to znaczenia. Tak kluczyki są oryginalne
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Rozumiem tylko jeszcze jest jedna zasadnicza sprawa że w samochodzie jest zamontowany nie seryjny alarm ma dodatkową diode koło manetki tempomatu
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Kolego weź kluczyk co nie działa włóż do stacyjki, naciśnij i trzymaj otwieranie, przekreć zapłon i wyłącz zapłon. Zobacz czy działa kluczyk Co do odległości działania kluczyków to problem tkwi w samych policzkach. Ja mam jeden co działa z 50m a drugi z 5m nie łapie. Więc to nie wina anten w aucie. Witam kolego próbowałem w ten sposób ale nie działa chyba w najbliższym czasie będę musiał udać się do jakiegoś speca od kodowania kluczyków:wink:
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Witam wszystkich widzę że problem padających kluczyków nie dotyczy tylko mnie otóż auto posiadam już pół roku i do tej pory już dwa razy wymieniałem baterie w kluczyku, trochę mnie to dziwi bo nie dość że szybko pada to jeszcze trzeba stać dość blisko samochodu żeby załapał sygnał jak jest u was generalnie w czym jest problem? dodam że drugi kluczyk nie otwiera zdalnie auta lecz sygnał wysyła bo gościu który zakodowuje kluczyki sprawdzał go jakimś urządzeniem
-
których producentow wybrac?
Ja z własnego doświadczenia polecam kosmetyki Sonax oraz Kenotek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam wszystkich:) kod 3 tygodni jestem posiadaczem A4 z tąd moje pytanko kiedy są organizowane spoty w Bielsku? jestem z okolic Oświęcimia więc do B.B mam najbliżej
-
Znaczenie ET Felgi
Witam Wszystkich użytkowników od nie dawna jestem posiadaczem A4 B7 w wersji avant i mam pytanko ponieważ przymierzam się do zakupu opon zimowych oraz felg i stąd moje pytanie mianowicie jakie ET felgi oraz szerokość (felga aluminiowa) dobrać przy zakupie aby na felgę pasowały opony 205/55/R16 z góry dziękuje za odpowiedź