Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AlbertRS4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AlbertRS4

  1. Hm trudno będzie zgrać z tymi spotami jednym pasuje w tygodniu innym w weekend
  2. Siemka Ja tak mówiłem piątek lub sobota mi pasuje w inne dni nie dam niestety rady
  3. Dokładnie jestem za...mnie akurat bardziej odpowiada piątek lub sobota ewentualnie ale nie wiem jak reszta
  4. Siemka wszystkim Chłopaki dzięki za wczorajszy spot szkoda że tak krótki ale najważniejsze że temat się ruszył Pozdr
  5. dwóch trochę mało przydałoby się jeszcze parę osób
  6. Witaj kolego mam u Siebie identyczne lampy jak Twoje, podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji i po zapaleniu lampy świeciły tylko kilka sekund po czym w każdej jakby połowa gasła udałem się więc do konkretnej firmy która zajmuje elektroniką samochodową... Panowie w pierwszej kolejności wyrzucili kostki które są załączone do lamp tzw. Filtry powiedzieli że one nic nie dają oraz przerobili moduł od świateł tylnych teraz wszystko działa bez zarzutów
  7. Witam wszystkich kiedy jest najbliższy spot pytam bo jestem chętny przyjechać do klubu przynależę już pół roku a na żadnym jeszcze nie byłem
  8. Witam wszystkich jestem również chętny na spoty ktoś jeszcze ???
  9. Witam wszystkich:wink: mam b7 avant i nie grzeją mi lusterka:kwasny: ostatnio wymienialem obudowy lusterek i okazało się że nie ma na szkłach mat grzewczych ale co jest dziwne w obu lusterkach są wypuszczone kable z wtyczkami:wink: czy wystarczy kupić same szkła z matami grzewczymi i będzie grzało??? czy trzeba zrobić cos jeszcze
  10. Ale kluczyki masz ori?? Jeżeli tak to dokładany alarm jest podpięty do oryginału więc nie ma to znaczenia. Tak kluczyki są oryginalne Zakoduj jak w tutorialu kluczyk i będzie OK Witam byłem u znajomego który ma Vaga żeby zakodować kluczyk i okazało sie że jest on przypisany do auta ale centrala go nie widzi:kwasny: powiedział że raczej jest padnięty i trzeba będzie kupic jakąś używke i przypisać do auta
  11. Ale kluczyki masz ori?? Jeżeli tak to dokładany alarm jest podpięty do oryginału więc nie ma to znaczenia. Tak kluczyki są oryginalne
  12. Rozumiem tylko jeszcze jest jedna zasadnicza sprawa że w samochodzie jest zamontowany nie seryjny alarm ma dodatkową diode koło manetki tempomatu
  13. Kolego weź kluczyk co nie działa włóż do stacyjki, naciśnij i trzymaj otwieranie, przekreć zapłon i wyłącz zapłon. Zobacz czy działa kluczyk Co do odległości działania kluczyków to problem tkwi w samych policzkach. Ja mam jeden co działa z 50m a drugi z 5m nie łapie. Więc to nie wina anten w aucie. Witam kolego próbowałem w ten sposób ale nie działa chyba w najbliższym czasie będę musiał udać się do jakiegoś speca od kodowania kluczyków:wink:
  14. Witam wszystkich widzę że problem padających kluczyków nie dotyczy tylko mnie otóż auto posiadam już pół roku i do tej pory już dwa razy wymieniałem baterie w kluczyku, trochę mnie to dziwi bo nie dość że szybko pada to jeszcze trzeba stać dość blisko samochodu żeby załapał sygnał jak jest u was generalnie w czym jest problem? dodam że drugi kluczyk nie otwiera zdalnie auta lecz sygnał wysyła bo gościu który zakodowuje kluczyki sprawdzał go jakimś urządzeniem
  15. Ja z własnego doświadczenia polecam kosmetyki Sonax oraz Kenotek
  16. Witam wszystkich:) kod 3 tygodni jestem posiadaczem A4 z tąd moje pytanko kiedy są organizowane spoty w Bielsku? jestem z okolic Oświęcimia więc do B.B mam najbliżej
  17. Witam Wszystkich użytkowników od nie dawna jestem posiadaczem A4 B7 w wersji avant i mam pytanko ponieważ przymierzam się do zakupu opon zimowych oraz felg i stąd moje pytanie mianowicie jakie ET felgi oraz szerokość (felga aluminiowa) dobrać przy zakupie aby na felgę pasowały opony 205/55/R16 z góry dziękuje za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.