bombowy dyzio

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia bombowy dyzio

Reputacja

1. Witam, Posiadam Audi A4 B6 Avant - poszukuję elektronika z Radomia lub okolic do wykonania wiązki oraz montażu subwoofera ze wzmacniaczem oryginalnego Audi.
  2. Dzięki za zdołowanie przed świętami Panowie czy może mi któryś narysować jaka ma być ta wiązka (chcę podłączyć od ori radia do wzmacniacza i suba)? Ile kabli jaki przekrój jakie piny? Którędy poprowadzona jest oryginalna?
  3. Witam, Wymieniłem radio z nieoryginalnego na oryginalne Concert II, jak się okazało moja b6 avant nie ma oryginalnej instalacji audio. Po montażu Concert II nie świeciło podświetlanie oraz radio wyłączało się co godzinę, załatwiłem to adapterem CAN http://allegro.pl/can-adapter-fis-audi-concert-chorus-symphony-i4891371832.html Z opisu wynika że miało się cokolwiek wyświetlać na fisie, niestety nic nie pokazuje - to 1 problem. Kolejna sprawa to taka że tylne głośniki nie grają, wiem że tylne głośniki powinny być sterowane przez wzmacniacz którego również nie mam, chętnie zakupię wzmacniacz z tubą bo jest tego mnóstwo na allegro ale nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnej wiązki do wzmacniacza - to 2 problem. Pomożecie??
  4. Panowie a czy pasuje GYX? Mam taką dostępną w dobrej cenie, ewentualnie poleca ktoś jakiegoś sprzedawcę skrzyni?
  5. Witajcie, Sprawa wygląda następująco. W mojej A4 1,9 tdi 131 KM rozpadła się łożysko w skrzyni (6 biegowa) - efekt taki że synchronizatory na biegach 2, 3, 4 bardzo dostały po tyłku o łożysku nie wspomnę. Proszę o radę: czy kupować inną używaną skrzynie czy próbować ratować tą? Koszty jakie muszę ponieść przy próbie naprawy: 150 zł łożysko, 4 synchronizatory po około 100 zł każdy - efekt końcowy nieznany.
  6. Poszukuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania co do mojego małysza 1,9 TDi