Koledzy z Nju Abo kiedy wystawiają wam FV? Okres rozliczeniowy zaczyna wam się dokładnie tego samego dnia co zmigrowaliście do Nju czy mają tam z góry ustalone dni rozliczeniowe?
Hej,
Na początku wypadałoby się przedstawić Jestem Kasia, obecnie mieszkam pod Wawą, a jestem ze Śródmieścia. Sama jeszcze nie prowadzę naszej A, póki co poszaleć nią może tylko mój (prawie) mężuś
Czy jakieś spotkania w weekendy też są przewidziane? W tyg o 19 niestety zalegam w pracy:kwasny:
Hej,
To mój debiut na forum
Mężuś zakupił sobie A4 B6 1,9 TDI AVF 190tys przebiegu i teraz zastanawia się nad wymianą oleju. Co było wlane nie wiadomo.
Wybrać polecone na początku:
MOTUL SPECIFIC VW 505.01
MOTUL SPECIFIC VW 506.01
czy coś innego??
P.S. Ja jestem zielona w tego typu tematach ;-)