-
Czarne A4 B6 1.9 TDI AVANT
Niestety będę musiał się rozstać z moją B6 ponieważ okazjonalnie udało mi się kupićMercedesa W211. Technicznie stan bardzo dobry, wizualnie do drobnych poprawek lakierniczych Kontakt: 519 703 256
-
Czarne A4 B6 1.9 TDI AVANT
Z mechanicznych spraw raczej nic nie będę robił, a jeśli chodzi o wygląd to na pewno wymiana dolnego grilla i korekta lakieru, bo po zimie powstało kilka rysek i jakiś ciul zostawił kawałek lakieru na moich drzwiach pod hipermarketem (Chyba zacznę jeździć na zakupy maluchem... ). W przyszłości chciał bym zmienić lampy na takie---> Lampa przednia reflektor główny bi-ksenon, Typ żarówki=D1S+H7,automatyczny,ECE AUDI A4 (B6), 11.00-11.04 - Ceneo.pl
-
Czarne A4 B6 1.9 TDI AVANT
Witam W Sierpniu 2013 roku zakupiłem w Niemczech Audi z oryginalnym przebiegiem 166 000 km w stanie praktycznie idalnym Jest to już moje drugie B6. Z Auta jestem bardzo zadowolony, zrobiłem już 11 tyś km i już niedługo po 15 tyś wymienię olei+ filtry Wyposażenie: -Tempomat -Podgrzewane fotele -Podgrzewane szyby -Felgi aluminiowe -Klimatronic dwustrefowy -Radio Audi Concert+Subwoofer+Wzmacniacz -Czujniki parkowania -Elektryczne szyby
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też chyba będę po pracy. Ostatnio musiałem wcześniej wyjść niestety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedz to się poznamy Aspiryna działa cuda Im więcej tym lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja z miłą chęcią przyjadę zapoznać się z klubowiczami jak uda mi się domyć samochód spot jest w Arkadii czy w Promenadzie?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Muszę ci przyznać, że twoje Audi robi wrażenie Bardzo ładny silnik! Jak by to było moje Audi to pomalował bym tylko na czerwono znaczki S-line
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Bardzo ładna Większa felga by się przydała na ten moment
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie na forum Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 To jest już moja druga Audi A4 B6 i do tej pory jestem bardzo zadowolony.