Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lysymakak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lysymakak

  1. Czy Vag pokaże uszkodzenie termostatu?
  2. Witam, Dziś po pracy pozostawiłem auto trochę na postoju, żeby sprawdzić czy w ogóle nagrzewa się więcej niż 70 stopni. i po ok 10 min doszło nawet do 90. ale podczas jazdy nie wchodzi więcej niż 70. Myślę że zacznę od przepływomierzu skoro termostat otwiera. Popytałem również o dobrego diagnostę i mechanika. Mam namiary na dobrego czarodzieja może nie będzie tak źle.
  3. Witam. Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli chodzi o Diagnostykę, to auto było badane Wagiem. Pierwsze na co zwrócił uwagę diagnosta to pompo wtryskiwacze 1 ewidentnie szwankuje , 4 wg kolejności zaczyna. Co do dalszej diagnostyki to poza jakimiś mało znaczącymi błędami (klamka itp). Badanie wykazało jeszcze zbyt niską ilość dostarczanego powietrza z tego co mi powiedział diagnosta to powinien być współczynnik 1,5 ( Pa czy czego tam ) a jest 0,8. Myślę że wymiana przynajmniej 2 pompowtryskiwaczy jest nieunikniona. Oczywiście zacznę od przepływomierza i prostych rzeczy typu świece. Rzeczywiście czasem trzeba na coś zerknąć.. chyba właśnie nadszedł ten czas. co do Wymiany, bądź regeneracji pompo wtryskiwaczy, na co powinienem zwrócić uwagę żeby uniknąć niepotrzebnych wydatków. Koledzy coś radzą. Czy ktoś z okolic Wrocławia może polecić warsztat który solidnie by do takiej usterki podszedł? Dziękuję i pozdrawiam! K.
  4. Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zauważyłem większe spalanie w mojej A4. kiedyś potrafiła przy dobrych wiatrach spalić nawet 4,8 litra /100km, ale dobre czasy minęły. obecnie w trasie poniżej 5,8 nie zejdzie, a w mieście podochodzi pod 9. Wiem, że "to zależy jaką masz nogę, mi spala 11" ale zawsze starałem się jeździć w miarę oszczędnie. Ostatnio wracając z pracy spalanie w trasie podskoczyło do 7 l a w mieście nawet nie chce wiedzieć ile. Objawy jakie zauważyłem : - rano po odpaleniu, pojawia się szary dym. po nagrzaniu się silnika dym ustaje. - temperatura silnika osiąga może jakieś 70 stopni. zaniepokojony trochę pojechałem na diagnostykę komputerową i niestety wskazanie jest na pompo wtryskiwacze. Na pierwszym cylindrze jest wartość ok +0,5 ;+ 0,8 . z tego co mi mówił mechanik czwarty też już siada bo musi nadrabiać. Diagnostyka komputerowa wykazała również zbyt małe wartości zasysanego powietrza ( przepustnica bodajże) wiem, wiem że świece nie były wymieniane już dawno dawno( o ile w ogóle były) Auto ma 237 000 przebiegu. Chciałem zapytać kolegów na czym najpierw się skupić , od czego warto zacząć naprawę, co może być przyczyną. Jeśli Koledzy radzą pompo wtryski to pytanie do kolegów z Wrocławia, gdzie najlepiej się udać z problemem we Wrocławiu? Przepraszam być może a na pewno wątek był poruszany, ale jestem nowy na A4 forum i trochę muszę się zapoznać z forum. Jednak problem ten mnie dość mocno trapi. Liczę na wyrozumiałość Kolegów i pomoc. Z góry Dziękuję za pomoc. Kuba
  5. Witam wszystkich. Mam na imię Kuba i aktualnie mieszkam we Wrocławiu, choć pochodzę z Bolesławca. A4 1.9 TDI 130 KM w kombi 2002 rok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.