Treść opublikowana przez przemaspoll
-
Przygasanie świateł
Gdy auto stoi a silnik pracuje,to gdy wciskam przycisk zamykania szyb ( gdy szyba jest domknięta ) to przygasają światła,czy to jest normalne? Jak włączę granie tylnej szyby i lusterek,to też,lecz już nie tak bardzo jak przy dociskaniu szyby.
-
Aku i kanały odwodniające
Też mam akumulator tej firmy. Wnioskuje,że jest od nowości.
-
odbija pedał gazu
Czy to normalne,że podczas jazdy (np. 70km/h ) nagle wbijam pedał gazu w podłogę,to czuję takie odbicie? takie cofnięcie?
-
problem z odpaleniem
Temperatura nawet nie drgnie. Wskazówka na 90 c. Stoję 90 c. jadę 200 km/h 90 c. żadnych zmian. Na komputerze,pokazywało dziś 89 C.
-
problem z odpaleniem
Ale dlaczego,dzieje się tak tylko gdy auto stoi a motor chodzi? śmigam pół dnia po mieście,gaszę,zapalam,30 razy w ciągu dnia i nic,rewelacja. Lecz jak stoi odpalony 20 minut,nie jedzie,siedzę i czytam gazetę( taki przykład) potem gaszę i po chwili nie mogę zapalić. Nie dziwne?
-
Polecane opony zimowe
---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- [/color] kolego, można mieć 17ki o wiele gorsze jak 15ki a po drugie, właśnie jak śniegu nawali to będziesz miał większy problem na 17 jak na 15 czy 16 kołach Miałem w Bmw 17 trzy zimowe sezony,uwierz lub nie,ale po takich zaspach jeździłem,że ludzie na poboczu przecierali oczy ze zdumienia. Moje przekonanie do Nokian,wywodzi się z autopsji,nie reklam czy artykułów sponsorowanych,na temat opon. Jeździłem,doświadczyłem,dlatego też taki mój wybór,nie inny.
-
problem z odpaleniem
Więc tak.. dziś byłem na diagnostyce auta,facet trzepał wszystko,turbo,egr,jakieś tam różne rzeczy,jak i też wtryski. Czwarty miał +1.70 i pierwszy -1.50 pozostałe dwa oscylowały w okolicy zera. Błędy silnika? jedyny,to coś w nawigacji,coś z napięciem,reszta czysto. Auto chodziło jakieś 30 minut. Potem wyjechał,zgasiłem,poszedłem do gościa. Trwało to może 10 minut,potem auto nie chciało zapalić,dokładnie to samo. Wniosek? jak w pierwszym przypadku,tak i drugim,auto chodziło ponad 20 minut. Tylko po takim postoju,jak auto jest odpalone,jest kłopot z jego odpaleniem. Potem już lata,pali na dotyk,po nocy tylko cyknięcie,żadnego kręcenia.
-
problem z odpaleniem
włącznik świateł? co ma wspólnego?
-
problem z odpaleniem
Witam.. auto cały czas jeździło,potem stałem 20 minut,ale motor pracował. Silnik zgasiłem i po chwili chciałem ponownie odpalić,żeby jechać dalej. Lecz auto łapało i gasło. Zrobiłem trzy podejścia i ciągle tak samo. Czwarty raz,zakręciłem,gaz w podłogę,wkręcił się w obroty i wszystko gra. Jeździ nadal,odpala,itp. Jakieś sugestie?
-
Polecane opony zimowe
Miałem BMW 330D i jeździłem zimą na 17 i oponach Nokian. Żadnych innych na zimę nie kupię,dziś zamówiłem kolejne opony Nokian i zakładam na 17. 235/45/R17 takie powinny być,według producenta. Kasa? to już inna sprawa,albo chcesz latać bezpiecznie i pewnie,albo kupić taniochę i codziennie rano patrzeć w okno,czy przypadkiem nie nawaliło śniegu. Ja osobiście polecam Nokian.
-
Regulacja drzwi
Witam.. opadły drzwi,trzeszczy ramka szyby,bo nie dociska do uszczelki. Jedna śruba,do regulacji jest schowana w przedni błotnik,żeby się tam dostać,trzeba zdejmować błotnik? ma ktoś sposób,żeby dostać się do tej śruby,aby wysunąć drzwi w górę,do regulacji?
-
Wskazania fis
Lecz w moim przypadku,chodzi o odwrotne wskazania na fis. Czyli pokazuje mi,ile mogę przejechać km. na jednym litrze oleju,a powinno wskazywać,ile spaliło litrów oleju na 100km.
-
Wskazania fis
Niestety,VAG-a nie posiadam. Auto mam drugi tydzień,jeszcze nie doszedłem do tego,żeby zaopatrzyć się w takie urządzenie. Nawet nie bardzo wiem,co i jak ma być. Gdzie kupić,co kupić,jak kupić.
-
Wskazania fis
No właśnie,dlatego mnie to zastanawia i szukam odpowiedzi. U mnie średnie pokazuje 11.90 km/Liter. Dokładnie tak jest to napisane. Może jest ktoś,z takimi wskazaniami. Czyli wychodzi na to,że mam odwrotne wskazania,czyli km/litry. Jak ustawić litry/km ? zagadka.
-
Wskazania fis
Wracam do tematu.. po przejechaniu 200 km tylko w mieście,zmieściłem prawie 14,60 litra. Czyli spalanie wychodzi w normie. Ale patrząc na fis,zastanawia mnie wskazanie,widzę światło czerwone,toczę się,zatrzymuje,i komputer pokazuje chwilowe 85.0 km/L czyli,że w tym momencie,jak auto się tylko toczy,to z jednego litra mogę przejechać 85km? bo jeśli tak mam czytać fis,to by się reszta wskazań zgadzała. Dla przykładu,średnie spalanie pokazuje 11,90 km/L czyli,że z jednego litra,przejechałem 11,90 km ? czyli odcinek 100km dzielimy na 11,90 km = 8,4 litra/na 100km. Średnia prędkość,jest już pokazywana 28km/h czyli na godzinę. Tak to ma być?
-
Wskazania fis
Obecne spalanie,to totalna porażka,Audi nie popisał się komputerem. Obecne spalanie,potrafi pokazać 70litrów,ale jak buta wbije w podłogę,to potrafi pokazać 8 litrów na to,to już wcale nie patrzę. Jutro zatankuje do pełna,zrobię 200km i zatankuje,to będzie najlepszy sposób,aby to zweryfikować.
-
Wskazania fis
Skoro spalanie jest zbyt duże,to czego się czepić? komputer nic nie pokazuje,silnik czysty. W piątek jadę do aso na wymianę oleju w silniku i oleju w skrzyni. Nie sądzę,żeby wymiana oleju miała wpływ na spalanie,ale.. dodam,że mam automat.
-
Kanały odpowadzające wodę.
Trasa w deszczu,ponad 4 godziny,cały czas padało. Następnego dnia,na zakrętach w jedną stronę,słyszałem jak przelewa się woda. Po kilku godzinach,jak auto stało na parkingu,nie było już tego słychać. Roleta w bagażniku,ma ślady wody. Tapicerka sucha dachowa. Dywaniki suche. Gdzie znajdują się kanały odprowadzające wodę? Wiem,że pod akumulatorem. Gdzieś jeszcze? jak się tam dostać? Nie mam szyberdachu. Dziękuję.
-
Wskazania fis
spalanie jest ok. jakieś 6,5 litra w trasie. spokojna jazda,między 100-120.
-
Wskazania fis
Nie. To jest oryginał.
-
Wskazania fis
Witam. Nie potrafię odczytać wskazań fis. Dziś zrobiłem trasę 270 km i komputer mi pokazał średnią około 15 litrów ! albo ja czegoś tu nie potrafię odczytać,albo jest jakiś problem? dziękuję.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Stałem się posiadaczem Audi. Pozdrawiam.