Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lester

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lester

  1. Czesc koledzy. Chcialbym sie przywitac. Jestem z Rzeszowa i od 2 miesiecy mam Audi. Widze ze spotykacie sie tu czasm. Moze i ja kiedys wpadlbym na takie spotkanie.
  2. lester odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Kurde to ja mam niesamowite szczęście. Kupiłem egzemplarz który nie bierze mi w ogóle oleju a przejechane ma 191 tysięcy. Kupiłem go od kolegi z tego forum i jestem zachwycony autem. Popieram opinię że jest to super wóz i również nie rozumiem ludzi którzy wydają ponad 50 000 na nowe samochody które są robione ideą downsaizingu.
  3. O jakie to dokladnie zaworki chodzi? Masz jakis rysunek gdzie one sa? Myslalem ze przy przebiegu okolo 250 tys trzeba poprostu zaplanowac sobie wymiane napinaczy lancucha.
  4. Ja w swoim mam wlany Motul Specyfik 5w30. Czemu wybrales ten olej? Jest po nim lepiej z tym dzwiekiem łańcucha? Wysłane z mojego SAMSUNG-SGH-T989 przy użyciu Tapatalka
  5. Dziekuje wlasnie pobralem sobie ta wersje z chomikuj.pl jutro przetestuje na aucie.
  6. VAG KKL na FT232RL
  7. Chciałem sobie zaadoptować do modułu komfortu kolejny pilot w kluczyku, ale gdy wszedłem w adaptację 10 i wciskam kanał 21 chcąc go odczytać wywala mi info że muszę mieć wersję VCDSA aktywowaną w statusie registered/activated. Czy do takiego zaadoptowania kluczyka muszę kupić VCDSA oryginalnego czy można to jakoś zrobić wersją darmową?
  8. Nie. Musialem Zonie udowodnc ze to nie jest potwor. Kiedy sie przejechala autem, przestala marudzic ze to za duzy motor.
  9. Dzis zakupilem ten samochod od streetrace z przebiegiem 191000 - gosc pierwsza klasa, uczciwy, szczry a na dodatek nie jest chciwy. Wszystko co pisal w ogloszeniu okazalo sie prawda. Tylko subwofer i glosniki od drzwi kierowcy nie dzialaly. Nie myslalem ze znajde takie auto u takiego wlasciciela. Auto piekne, zadbane i mocne. Balem sie przed zakupem spalania i wracajc staralem sie sprawdzic jego granjce. Jadac na manetkach w trasie zrobilem 10,5l/100km. Idealnie. Porownujac to auto do poprzedniego BMW E46 330i dochode do wniosku ze eSa to zupelnie inna wyzsza klasa! Dzieki temu forum poznalem uzytmownika streetrace i kupilem ekstra egzemplarz s4 i juz zakochalem sie w audi...
  10. Zarejestrowałem się na tym forum bo chciałem kupic B7 3.0TDI 2006 AVANT,wcześniej miałem BMW 330i sedan, a po przeczytaniu tego wątku dochodzę do wniosku, że to BMW to był jakiś cud techniki przy tym audi. To jakiś dramat jak sypią się te silniki! W takim razie chyba kupię 330i w kombi takie jak miałem. Masakra...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.