Treść opublikowana przez lester
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czesc koledzy. Chcialbym sie przywitac. Jestem z Rzeszowa i od 2 miesiecy mam Audi. Widze ze spotykacie sie tu czasm. Moze i ja kiedys wpadlbym na takie spotkanie.
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Kurde to ja mam niesamowite szczęście. Kupiłem egzemplarz który nie bierze mi w ogóle oleju a przejechane ma 191 tysięcy. Kupiłem go od kolegi z tego forum i jestem zachwycony autem. Popieram opinię że jest to super wóz i również nie rozumiem ludzi którzy wydają ponad 50 000 na nowe samochody które są robione ideą downsaizingu.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
O jakie to dokladnie zaworki chodzi? Masz jakis rysunek gdzie one sa? Myslalem ze przy przebiegu okolo 250 tys trzeba poprostu zaplanowac sobie wymiane napinaczy lancucha.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Ja w swoim mam wlany Motul Specyfik 5w30. Czemu wybrales ten olej? Jest po nim lepiej z tym dzwiekiem łańcucha? Wysłane z mojego SAMSUNG-SGH-T989 przy użyciu Tapatalka
-
Vcds
Dziekuje wlasnie pobralem sobie ta wersje z chomikuj.pl jutro przetestuje na aucie.
-
Vcds
VAG KKL na FT232RL
-
Vcds
Chciałem sobie zaadoptować do modułu komfortu kolejny pilot w kluczyku, ale gdy wszedłem w adaptację 10 i wciskam kanał 21 chcąc go odczytać wywala mi info że muszę mieć wersję VCDSA aktywowaną w statusie registered/activated. Czy do takiego zaadoptowania kluczyka muszę kupić VCDSA oryginalnego czy można to jakoś zrobić wersją darmową?
-
[B6 BBK] Moje S4
Nie. Musialem Zonie udowodnc ze to nie jest potwor. Kiedy sie przejechala autem, przestala marudzic ze to za duzy motor.
-
[B6 BBK] Moje S4
Dzis zakupilem ten samochod od streetrace z przebiegiem 191000 - gosc pierwsza klasa, uczciwy, szczry a na dodatek nie jest chciwy. Wszystko co pisal w ogloszeniu okazalo sie prawda. Tylko subwofer i glosniki od drzwi kierowcy nie dzialaly. Nie myslalem ze znajde takie auto u takiego wlasciciela. Auto piekne, zadbane i mocne. Balem sie przed zakupem spalania i wracajc staralem sie sprawdzic jego granjce. Jadac na manetkach w trasie zrobilem 10,5l/100km. Idealnie. Porownujac to auto do poprzedniego BMW E46 330i dochode do wniosku ze eSa to zupelnie inna wyzsza klasa! Dzieki temu forum poznalem uzytmownika streetrace i kupilem ekstra egzemplarz s4 i juz zakochalem sie w audi...
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Zarejestrowałem się na tym forum bo chciałem kupic B7 3.0TDI 2006 AVANT,wcześniej miałem BMW 330i sedan, a po przeczytaniu tego wątku dochodzę do wniosku, że to BMW to był jakiś cud techniki przy tym audi. To jakiś dramat jak sypią się te silniki! W takim razie chyba kupię 330i w kombi takie jak miałem. Masakra...