Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekw

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrekw

  1. piotrekw odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    mam do was pytanie jak podlonczyc webasto do klimatronika 2 kable jeden plus a drugi sygnal czy cos takiego
  2. piotrekw odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    a jak nie rozrusznik to co wtedy
  3. jakies nowe spostrzeżenia w tej sprawie
  4. piotrekw odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    dziś zmieniłem na nowy aku i to samo kiepsko pali już nie wiem co mam robić wymieniać wszystko to za dużo kasy
  5. piotrekw odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    akumulator zalozylem od seta Alhambry bosch 100ah kreci super ale mam jedno pytanie podczas kręcenia na wyświetlaczu mam komunikat brake jak hamulec stopu morze to ma cos wspólnego ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- kumpel miał tak w pasku i trzeba było wymienić czujnik ten nad pedalem hamulca ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- komp był podpięty i nic nie pokazuje czujnik odpinałem i to samo tydzień temu ful serwis pasek rozrz olej filtry świece żarowe no wszystko co trzeba ---------- Post dopisany 11-09-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 19:18 ----------
  6. no raczej tak i jak będziesz wiedział o co tam dokładnie chodzi podziel się swoim spostrzeżeniem
  7. u kumpla jest to samo ale jak Klima jest on to wszystko spoko i cicho a jeśli off to od razu trzask
  8. piotrekw odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    rozrysznik kreci jak szalony
  9. piotrekw opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam wszystkich mam do was pytanie mam audi a4 1.9 tdi z 2005 roku i tu wlasnie mam problem bardzo dziwny mianowicie jeśli jest zimny odpala bez problemu ale jak już się zagrzeje i postoi z 10 min to nie ma szans zapalić co to morze być proszę o pomoc jeśli to możliwe
  10. moim zdaniem jest to odgłos dochodzący z klimy ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- bo jeśli wlaczysz klime to spokojnie jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.