Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawek9106

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawek9106

  1. zawieszenie odlozylem na bok bo powrócił problem z paleniem auta przejechałem autem około 500 km i auto odmówiło palenia ale udało mi się je uruchomić po zatankowaniu ale w dalszym ciągu auto ma problemy z paleniem pomóżcie jak przerobić i prawidłowo połączyć wszystkie rurki znajdujące się w baku dawcą było 2.5 ja mam 1.9 i pompka paliwa też jest moja z 1.9 pomocy bo auto mi bardzo potrzebne Co trzeba połącZyć ze sobą a co zaslepic i czy pompka z 1.9 prawidłowo chodzi z 2.5 pomocy !!!
  2. wiadomo że lepiej ale nie chce mieć niskiego auta
  3. bede próbował podniesc tył auta zobaczymy co z tego bedzie
  4. plywaki sobie zalatwie gorzej z tym zawieszeniem bo chciałbym jak a dobrze to zrobić bo w zakładzie Noe będę płacić za wymianę po kilka razy ;/
  5. no ale wydaje mi sie ze wszystko chodzi jak nalezy a co z tymi pływakami da sie cos z nimi zrobic czy musze kupowac od b7 ? i co mam zrobic czy wyrównać auto bo jak załozyłem quattro to d*pa mi siadła i teraz nie wiem czy zapodać na przód sprężyny od quattro czy załozyć na tył te co mam od oski ?
  6. tak poprowadziłem i pokazuje na odwrót ;/ od czujnika kabelek do czujnika z pompa i drugi kabelek no licznika moja jest z 2004 a dawca był z 2002 po powiedzcie mi czy pompę abs trzeba przekodowa czy wystarczy podpiać czujniki od abs-u
  7. bo mi pokazuje paliwo na odwrót ;/
  8. juz sobie poradziłem potrzebuje pływaków od quattro z b7 ;//
  9. witam mam taki problem jest po przekładce quatto moje auto audi a4 b6 to 1.9 130 AVF dawca było audi a4 b6 2.5 wszystko chodziło alegancko i narodził sie problem auto zgasiłem i nie moge odpalic. PRosze o pomoc czy problemem moze byc bak i w nim pompa paliwa bo prawdopodobnie to jest problemem. POMOCY!!!
  10. kolego ja sie własnie tym zainteresowałem koszt samej robocizny to około 3 tys.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.