Treść opublikowana przez slawek9106
-
Błąd kontroli trakcji, ESP, tryb awaryjny
system antyposlizgowy wyłaczyłes czy nie? moze to byc spowodowane tym ze któres z kół wpadło w poslizg i wyskoczył Ci bład ABS i ESP ale on powinien znikać po ponownym zapaleniu
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
wszystko ogarniete
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
przy odpowietrzaniu tez wam leciała piana z odpowietrzników ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie za pomoc mam nadzieję że jutro uda mi się zakodowac to wszystko i ogarnąć auto. A pogadać to chciałem np jutro jak bym czegoś nie wiedzial Kurde ja nie mam kobylki ;/ Udało mi się zakodowac jeszcze tylko odpowietrzyc układ ale to już jutro
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A samochód normalnie stał na płaskim? Powiedz mi jeszcze regulacja kąta skrętu robiłeś na wyłączonym silniku?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A które to są te przewody wyjściowe? Na górze są dwa mniejsze i dwa większe u na boku dwa mniejsze to chodzi o te mniejsze mam je odkręcić i czekać aż będzie z nich leciał płyn ? Kolego mógłbyś mi dac nr do siebie będzie mi lepiej z Tobą roZmawiać
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bede próbowac a jak odpowietrzyłes cały układ ? workschop musi byc 12345
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
kiedy robie korekte kiery nic sie nie zmienia cały czas jest -2.5 ale powiedz mi kodowanie sie robi na odpowietrzonym układzie ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
mam kkl ale nie próbowałem nawet udało mi sie połaczyc kkl ale po wyjsciu ze sterownika kodowanie znika ;/ przy ustawianiu kata skretu nie ma reakcji cały czas jest -2.5 stopnia i nie reguje na ruchy kierownicy
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
próbowałem i nic :/ jutro podjadę do gościa co ma program i on spróbuje
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tam mam same zera
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tak piny przełożyłem ale jak wchodzę w sterownik login potem kodowanie to wyskakuje mi błąd ze logowanie zostało przerwane ;/ i wszedzie mam 00000 nie wiem czy to wina sterownika czy moze kabel do d*py :// w sterownik moge wejsc ale nie moge sie zalogować ani zakodować sterownika
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
witam Panowie mam taki problem po wymianie pompy na quattro nie moge sie zalogować do sterownika co moze byc nie tak ? :///
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=212343
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A kodowanie absu jakie jest ?
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Panowie a ja mam taki problem jak przejadę autem jakieś 30 km to przestaje grzać znaczy wiatrak chodzi ale nie daje nawiewu na kratki i leci chłodne powietrze ale bardzo delikatnie :/ co to może być ? nieraz mam tak ze jak wyłączę Klimę to wiatrak się dalej kreci :// Pomocy bo walcze z tym już drugi rok
-
Problem z klimatyzacja
z termostatem trochę się wstrzymam ale pojawił się inny problem jak przejadę jakies 40 km to nawiem przestaje chodzić nie całkiem tylko nie ma siły nawiewu w czym może być problem :/
-
Problem z klimatyzacja
Witam mam taki problem nie mogę ogrzać auta jak auto osiągnie 90 i włacze np. tem 25 to po chwili temperatura spada do około 50 i z kratek leci chłodne powietrze. vcds nie pokazuje nic :/
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Ja mam Philipsa x treme vision 130+ i jestem z nich mega zadowolony wiec polecam
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
a ja robiłem downgrade zresztą jakie to ma teraz znaczenie problem jest inny nie będziemy się sprzeczać co i jak bo to temat rzeka wychodzi na to ze lipny kabel mam chyba ;/
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
no to cieawe jak zmieniałem adaptacje ze odblokować żeby wgrac sobie nowy soft i spolszczenie jak jeszcze nie miałem vcds
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
vcds i vag-com i żaden nie chce sie połączyć kiedys vag com sie łaczył a teraz lipa zainwestowałem i kupiłem vcds ale od poczatku sie nie łaczył z navi i radiem ;/
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
kabel od linii K mam w dostce B w pinie 5 piszą żeby jakieś kable poprzepinac Ale nie umiem tego rozszyfrować: /
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
No właśnie tak mam i nie łączy się z rnse: /
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
witam wyjmujac rnse to w kostce niebieskiej w pinie 5 mam tabelek zielono niebieski ale nie widać żeby on był przekładany z kostki zielonej a vcds i tak się nie łączy z navi;/ co może być tego powodem?