Treść opublikowana przez slawek9106
-
B6 sedan, półka pod roletę elektryczną
Nie da rady
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Witam mam pytanie czy antena 4E0 podejdzie zamiast 8E0 i czy moduł 4F0 podejdzie zamiast 8EO?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie manual
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam posiadam audi a4 b6 2.4 automat chciałbym zamontować quattro ktoś pomoże ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A 300 wejdą na 16?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam hamulce 330 na tył wejdą na alu 16?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki wielkie pozdrawiam
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ok dzięki wielkie szukałem kodowania ale dużo tego
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jak byś mi jeszcze podał kodowanie to był bym wdzięczny
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A jeśli chodzi o nogi to w jakie piny i w której kostce ?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam panowie potrzebuje instrukcji jak podłaczyc oswietlenie nóg i drzwi tak wiem ze jest opis ale nie moge tego rozczytać pomoze ktos?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
kolego jak wezmiesz quattro od 2.5 to masz dwie wersje 150 albo 180 oby dwie pasuja p&p ale czy 180 musisz robic dodatkowo chłodnicze oleju bo tak jest fabrycznie a reszta jest bez problemu
-
Montaż docisku
Dobra dzięki Panowie
-
[B6 AWX/AVF] Miska olejowa zamiennik nr. 06B 103 603 BK
Mam
-
Montaż docisku
To wiem ale muszę go potem jakoś cofnąć napiac czy on jest samoregulujacy ?
-
Montaż docisku
Witam Panowie będę chciał wymienić tarczę sprzęgła na kevlarowo auto 1.9 avf i moje pytanie dotyczy docisku jak go prawidłowo założyć i czy trZeba go napiac bądź cofnąć bo opinie są róŻne. Pozdrawiam
-
[B6 AWX/AVF] Miska olejowa zamiennik nr. 06B 103 603 BK
ja mam miske jak bys chciał od 1.9 avf
-
Jak odpowietrzyć pompe abs ?
kolego temat przkładka na quattro tam było o tym pisane https://a4-klub.pl/index.php?/topic/68815-przekladka-z-oski-na-quattro/page-42
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
z koncówki 193 C obsłuży ? Wesołych Swiat
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No ja tez nie wiedziałem o tym ale tak zaczałem mysle co jest nie tak ze auto nagle zrobiło sie słabe dopiero potem przypomniało mi sie to kodowanie i mieniłem tak jak było i znowu auto jest jak dawniej nie wiem czy to kazde kodownie ma swoja mape czy nie ale taka sytuacja wystapiła ze auto wróciło do serii a potem wróciło do wersji podkręconej
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie jezeli ktos ma zrobiony program w aucie a zmieni kodowanie w sterowniku na 03 badz inny samochód wraca do ustawien fabrycznym bo programu z jakim wyjechało z fabryki po ponownym kodowaniu na 02 wszystko wraca do stanu przed dodawaniem na 03 bynajmniej tak jest u mnie jezeli ktos o tym wiedział to ok ja nie wiedziałem wiec mówie jak jest
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja mam avf z dołozonym quattro i sterownik silnika sie koduje na 00003 bez problemu i nie cofa sie kodowanie na 00002 ale teraz pytanie co mi to daje ?
-
Adaptacja ABS/ESP po zmianie hamulców na 320mm
Koledzy przy zmianie hamulców z 288 na 320 potrzeba mi kompletne zaciski z tarczami a klocki ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bubel czy nie nie mam pojecia trafiłem na głoszenie to wstawiłem ale osobiscie miałem okazje kupic za 800 zł zestaw gosciowi co skrzynie sprzedawałem od oski ale juz było po sprawie i nie było mi potrzebne
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
https://www.olx.pl/oferta/kompletny-naped-quattro-audi-a4-b6-1-8t-skrzynia-5-CID5-IDg9tTx.html#80e7684c10jak by ktos chciał