Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawek9106

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawek9106

  1. Witam mam pytanie czy antena 4E0 podejdzie zamiast 8E0 i czy moduł 4F0 podejdzie zamiast 8EO?
  2. Nie manual
  3. Witam posiadam audi a4 b6 2.4 automat chciałbym zamontować quattro ktoś pomoże ?
  4. A 300 wejdą na 16?
  5. Witam hamulce 330 na tył wejdą na alu 16?
  6. Dzięki wielkie pozdrawiam
  7. Ok dzięki wielkie szukałem kodowania ale dużo tego
  8. Jak byś mi jeszcze podał kodowanie to był bym wdzięczny
  9. A jeśli chodzi o nogi to w jakie piny i w której kostce ?
  10. Witam panowie potrzebuje instrukcji jak podłaczyc oswietlenie nóg i drzwi tak wiem ze jest opis ale nie moge tego rozczytać pomoze ktos?
  11. kolego jak wezmiesz quattro od 2.5 to masz dwie wersje 150 albo 180 oby dwie pasuja p&p ale czy 180 musisz robic dodatkowo chłodnicze oleju bo tak jest fabrycznie a reszta jest bez problemu
  12. slawek9106 odpowiedział(a) na slawek9106 temat w Audi A4 B6/B7
    Dobra dzięki Panowie
  13. slawek9106 odpowiedział(a) na slawek9106 temat w Audi A4 B6/B7
    To wiem ale muszę go potem jakoś cofnąć napiac czy on jest samoregulujacy ?
  14. slawek9106 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Panowie będę chciał wymienić tarczę sprzęgła na kevlarowo auto 1.9 avf i moje pytanie dotyczy docisku jak go prawidłowo założyć i czy trZeba go napiac bądź cofnąć bo opinie są róŻne. Pozdrawiam
  15. ja mam miske jak bys chciał od 1.9 avf
  16. kolego temat przkładka na quattro tam było o tym pisane https://a4-klub.pl/index.php?/topic/68815-przekladka-z-oski-na-quattro/page-42
  17. z koncówki 193 C obsłuży ? Wesołych Swiat
  18. No ja tez nie wiedziałem o tym ale tak zaczałem mysle co jest nie tak ze auto nagle zrobiło sie słabe dopiero potem przypomniało mi sie to kodowanie i mieniłem tak jak było i znowu auto jest jak dawniej nie wiem czy to kazde kodownie ma swoja mape czy nie ale taka sytuacja wystapiła ze auto wróciło do serii a potem wróciło do wersji podkręconej
  19. Panowie jezeli ktos ma zrobiony program w aucie a zmieni kodowanie w sterowniku na 03 badz inny samochód wraca do ustawien fabrycznym bo programu z jakim wyjechało z fabryki po ponownym kodowaniu na 02 wszystko wraca do stanu przed dodawaniem na 03 bynajmniej tak jest u mnie jezeli ktos o tym wiedział to ok ja nie wiedziałem wiec mówie jak jest
  20. Ja mam avf z dołozonym quattro i sterownik silnika sie koduje na 00003 bez problemu i nie cofa sie kodowanie na 00002 ale teraz pytanie co mi to daje ?
  21. Koledzy przy zmianie hamulców z 288 na 320 potrzeba mi kompletne zaciski z tarczami a klocki ?
  22. bubel czy nie nie mam pojecia trafiłem na głoszenie to wstawiłem ale osobiscie miałem okazje kupic za 800 zł zestaw gosciowi co skrzynie sprzedawałem od oski ale juz było po sprawie i nie było mi potrzebne
  23. https://www.olx.pl/oferta/kompletny-naped-quattro-audi-a4-b6-1-8t-skrzynia-5-CID5-IDg9tTx.html#80e7684c10jak by ktos chciał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.