Treść opublikowana przez slawek9106
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no nie wiem czy naped daje frajde jak nie ma sniegu ;//
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam koledzy czy juz cos wiadomo na temat esp po przekładce? trzeba przekładać pompe?
-
klima po 1h jazdy przestaje grzac i chłodzić
czynnik dobijalem w tym roku
-
klima po 1h jazdy przestaje grzac i chłodzić
a u mnie wywala gład czujnika wysokiego cisnienia słaby sygnał wymieniłem czyjnik i nic ale wydaje mi sie ze to nie ma nic wspólnego z tym ze wetylator nie daje powietrza na kratki po pewnym czasie jazdy ;/ czasami mam tak ze wyłacze klimatronik a wentylator nadal chodzi :/
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie mam na oku pompe abs od 1.9 quattro ale nie wiem czy mam ja wymieniac i czy cos mi to pomoze i jaki to jest potem z kodowaniem tego sterownika czy ktos wgl próbował ogarnać ten temat? kazdy tu pisze ze mam pompe gdzies tam sobie lezy no ale to nic nie wyjasnia a narobic sobie bigosu to mozna bardzo szybko bo jak by nie patrzyc do jest układ hamulcowy a co za tym idzie nasze bezpieczenstwo i jaka jest pewnosc ze po zmianie pompy wszystko bedzie grało jak nalezy ;/ ja próbowałem sie pytac w serwisach no ale jak wiadomo takich informacji nie udzielają ;/
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A na którym biegu to robiłeś?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no to po czym stwierdziłeś ze EDS ci nie hula ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Podniosłeś tylne koło do góry i co sie działo ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie wykorzystują sytuacje ze spadł śnieg postanowiłem zobaczyć jak sie sprawuje napęd i powiem ze elegancko a jesli chodzi o ESP to nie mam żadnych zastrzezen chodzi prawidłowo i nie miałem nic zmienianie przy pompie ABS
-
klima po 1h jazdy przestaje grzac i chłodzić
Witam mam taki problem klima po 1h jazdy przestaje grzac i chłodzić wiatrak chodzi do go słychać ale nie leci nic z kratek w czym moze byc problem ://
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie czy założę sprężyny z przodu na tył.?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie po długich męczarniach udało mi sie dojść co było przyczyna mojego niepalenia auta zostaje tylko problem tylnego zawieszenia bo jest za nisko sprężyny mam od quattro 2.5 niebieski różowy różowy i co polecacie ?
-
nr pływaków quattro
kolego a nr tego drugiego tam gdzie jest pompa ? bo mam dwa jeden jest z końcówką ah a drugi ag i mam dylemat : /
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie czym się różni bak 2.5 od 1.9 wejście paliwa powrót i odpowiedzialnie są tal samo połączone?
-
nr pływaków quattro
witam potrzebuje nr org pływaków od quattro
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie powie mi ktoś jakie są oryginalne nr pływaków w audi a4 b7 quattro? koledzy jak mi wskaznik paliwa wskazuje paliwo na odwrót pływaki mam od 2.5 z 2002 roku i jak załoze pływaki od 1.9 to powinno byc dobrze czy cały bak wymienic od 1.9 ? ;/
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ale ja mam właśnie tak podłączone jak na tym rysunku i patrzyłem w innym 2.5 też miał tak samo
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
slo ten rysunek jest także w 2.5 quattro?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bak mam kompletny od 2.5 quattro tylko wkład pompy mam od 1.9 oski powrót jest za kierowca a zasilanie za pasażerem . masz racje Bobikos gosciu co to robił stwierdził ze on w dieslach nie siedzi i nie wie dlatego sam próbuje sie czegos dowiedzieć i jakos to połaczyć by wszystko działało! nadmienie ze ten gosciu co mi to robił jest pod nikiem NOSB mam do kupienia cały kompletny bak od b7 2.0 tdi bedzie pasował ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bak miałem kompletny z osprzetem zdjety z anglika i jak mam pełny zbiornik to chodzi a jak jest mniej niz połowa nie chodzi i teraz trzeba to wszystko połaczyć w baku ten przelew ale jak mam go połaczyć co mam zaslepić :/ kazdy tylko mówi teorie a zadnej praktyki :/ pływak po stronie pompy nie było jest załozony od innego audi
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
koledzy filt filtrem ale jak połącZyć to wszystko w tym baku bym mógł normalnie jeździć: /
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no własnie Panowie przelew mam do komory za kierowca i jak jak mam to wszystko połaczyć zeby działało ? bo wiem ze przelew musi byc po stronie pasazera ale to mam to gdzies wipiac w jakis trójnik czy luzem połazyć ? tak jest duzo tych trójników i nie chce czegos popsuć ! no własnie co z tym filtrem paliwa bo ja tez mam od oski 1.9! http://zapodaj.net/d545abbfb9bd3.jpg.html taka mam pompke od 2.5 !
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie w jakich zakladach robiliscie swapa quattro albo znacie warsztat który moze mi ogarnać mój problem z bakiem? pozdrawiam
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
koledzy czemu jak wszystko podłączyłem tak jak było i włożyłem pompkę od 2.5 to auto pochodzi chwile i gaśnie ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
czyli mam założyć pompę paliwa od 2.5 I połączyć tak jak było i powinno chodzić ? kolego o jakich plastikach mówisz ? koledzy pomóżcie koledzy dowiedziałem się ze oprócz pompki od 2.5 muszę przerobić przelew paliwa do zbiornika gdzie jest pompa to prawda? kurcZę prosZę żeby ktoś mi to logicznie wytłumaczył mój nr 534809615 pomóżcie A postaram się jakoś odwdzięczyć za wszystko