Witam wszystkich serdecznie.
Podczas kontroli stanu mojego DPF-a na kolegi kompie pokazały mi się takie oto wartości
Zapełnienie filtra dpf BANK1 : 653.7
Masa popiołu (wyuczona) : 17.96
BelGre1 22.41
BelGre3 40
BelGre4 41.85
Czy możecie podpowiedzieć w jakim stanie jest to ustrojstwo?
Były jeszcze 2 błędy z czujnika różnicy ciśnienia 5162 i 5262.Po skasowaniu zniknęły.
Proszę o pomoc analizie
Pzdr
Właśnie się dowiedziałem.☺
Będzie za jakiś czas ukłon w stronę w/ w kolegi.Tylko pozostają teraz kwestie logistyczne.?
Panowie .
Ile czasu zajmuje spolszczenie menu MMI 3g High HDD plus wgranie najnowszych map navi z softem?
Chodzi o realny czas w jakim takie cuś robicie.
Czy można to wszystko zrobić np w 1-1.5 godzinki?
Jest to dla mnie ważna informacja.
Pzdr
A czy macie jakie kolwiek doświadczenia i opinię na temat takich firm jak Naviproject lub Car connect? lub innych ?
Chcą dużą kaskę za takie działania ale czy warto? I czy bezpiecznie dla elektroniki? Czy mamy jaką kolwiek gwarancję na wykonanie usługi?
Pzdr
Witam
Czy macie kogoś ogarniętego w temacie zmiany języka na polski i aktualizacji nawi do roku 2016? Oczywiście za opłatą.
Auto przytargałem z niemcowni brak PL.
Nie biorę się nawet za grzebanie bo w elektronice jestem cieniutki i potrzebuję wsparcia kogoś ogarniętego.
Okolice Wałbrzycha,Wrocławia,Jeleniej Góry.
Proszę o podpowiedzi.
Pzdr