Treść opublikowana przez Michu B5
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie moje ;-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nima za co ;-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To juz nie w tym sezonie ;-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać po wczorajszej jezdzie z kompletem ludu taka sytuacja mnie nastała cos sie dzieje hehe
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
I tak maly niedosyt jest
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Niee bo jak sam jade to na nierownym przyciera ołyeahh
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
To ja mam przód et 22 i dystans 13mm a tył 18 i dystans 17mm A fela ma et 35
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Myśle ze ogarnę auto do konca miesiaca bede sie starał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jeszcze nie po zlocie bede robił jak cos keszu ogarne
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
tej oszust? przelałeś hajs ? bo zadania nie zaakceptowałeś Nie mam czasu na takie rzeczy . . .- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Juz poprawilem szef;-) tu jeszcze jedno alu po malowaniu ;-)- Spoty Słupecko - Konińskie
taka sytuacja ;-)- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jestem za LAUBEREM wiec zobaczymy narazie robie co inne pozniej bede myslał na maglem- Spoty Słupecko - Konińskie
Jakiej firmy jest nowa? A jaka jest ori? GT - BERGMANN za 900 zł LAUBER - 1250 ZŁ SPIDAN- 2200 zł- Spoty Słupecko - Konińskie
Nowa od 900 w góre więc bede myslał nad nową- Spoty Słupecko - Konińskie
mysle nad nowa na allegro nowa 1000 a w IC 1200 a auto potrzebne a nie chce czekac tydz lub wiecej za autem- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kosa- Spoty Słupecko - Konińskie
PANY- Spoty Słupecko - Konińskie
Magiel sie poci i płyn spierdziela dzis na pustym zbiorniczku dojechałem do pracy pozniej dolałem bo mi dowiezli z domu ... I teraz zapytanie nowa czy regenerowac- Spoty Słupecko - Konińskie
f*ck znowu wydatek !!!!! zły zły zły- Spoty Słupecko - Konińskie
w przodzie mam bez kołnierza 10 mm i lekko bije wiec tylne z kołnierzem chce do przodu i na tył dac bez i tak autem wiecej niz 100 nie jade Żeliwa z amelinium nie po spawasz- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie po powrocie z pracy wpadł mi mały pomysł i z tarcz zrobiłem dystanse 7.5 mm i moje zapytanie jest takie na tył wpadnie dystans 10 mm i ten 7.5 i one są bez kołnierza bedzie sie coś dziać z kołami z tyłu np luzowały śruby czy cuś takiego- Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie tylne lampy poszły w czerwien całe a ja się cały czas zastanawiałem gdzie Ty piszesz, bo w Battalionie tylko się przyjdziesz przywitać pokazuj te lampy, bez pikczersa się nie liczy! Kaju skompletuje tył z nowym wydechem i jeszcze chce koła wysunąć więcej jeszcze to pokaże bo narazie stal na pokładzie bo alusy się malują - Spoty Słupecko - Konińskie