Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Nie moje ;-)
  2. Nima za co ;-)
  3. To juz nie w tym sezonie ;-)
  4. Powitać po wczorajszej jezdzie z kompletem ludu taka sytuacja mnie nastała cos sie dzieje hehe
  5. Niee bo jak sam jade to na nierownym przyciera ołyeahh
  6. To ja mam przód et 22 i dystans 13mm a tył 18 i dystans 17mm A fela ma et 35
  7. Myśle ze ogarnę auto do konca miesiaca bede sie starał
  8. Jeszcze nie po zlocie bede robił jak cos keszu ogarne
  9. tej oszust? przelałeś hajs ? bo zadania nie zaakceptowałeś Nie mam czasu na takie rzeczy . . .
  10. Juz poprawilem szef;-) tu jeszcze jedno alu po malowaniu ;-)
  11. taka sytuacja ;-)
  12. Ja jestem za LAUBEREM wiec zobaczymy narazie robie co inne pozniej bede myslał na maglem
  13. Jakiej firmy jest nowa? A jaka jest ori? GT - BERGMANN za 900 zł LAUBER - 1250 ZŁ SPIDAN- 2200 zł
  14. Nowa od 900 w góre więc bede myslał nad nową
  15. mysle nad nowa na allegro nowa 1000 a w IC 1200 a auto potrzebne a nie chce czekac tydz lub wiecej za autem
  16. Magiel sie poci i płyn spierdziela dzis na pustym zbiorniczku dojechałem do pracy pozniej dolałem bo mi dowiezli z domu ... I teraz zapytanie nowa czy regenerowac
  17. f*ck znowu wydatek !!!!! zły zły zły
  18. w przodzie mam bez kołnierza 10 mm i lekko bije wiec tylne z kołnierzem chce do przodu i na tył dac bez i tak autem wiecej niz 100 nie jade Żeliwa z amelinium nie po spawasz
  19. Panowie po powrocie z pracy wpadł mi mały pomysł i z tarcz zrobiłem dystanse 7.5 mm i moje zapytanie jest takie na tył wpadnie dystans 10 mm i ten 7.5 i one są bez kołnierza bedzie sie coś dziać z kołami z tyłu np luzowały śruby czy cuś takiego
  20. U mnie tylne lampy poszły w czerwien całe a ja się cały czas zastanawiałem gdzie Ty piszesz, bo w Battalionie tylko się przyjdziesz przywitać pokazuj te lampy, bez pikczersa się nie liczy! Kaju skompletuje tył z nowym wydechem i jeszcze chce koła wysunąć więcej jeszcze to pokaże bo narazie stal na pokładzie bo alusy się malują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.