Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. OldSchoolSuicide Party 2014 13-15 CZERWCA WILCZYN PLAŻA !!!!
  2. Żadna menda nie może Cię zastąpic
  3. Nie bo mam kubly w swoim czarne i taka przyjemnosc mnie wyniosła za komplet 200 zł
  4. Wiela za to cenisz
  5. Ładny sedanik powodzonka w modach tak jak Arek mówi zmień lampy
  6. Pany
  7. Witam Panowie
  8. To będzie niespodzianka pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą Ciekawe jaką coś tu widze ze bedzie grubo moja szyba jeszcze coś pomiesci idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe Działaj działaj Prezes Kilka rzeczy ogarnąć muszę i dlatego wlepy VAG są in progress
  9. To będzie niespodzianka pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą Ciekawe jaką coś tu widze ze bedzie grubo moja szyba jeszcze coś pomiesci idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe Działaj działaj Prezes
  10. To będzie niespodzianka pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą Ciekawe jaką coś tu widze ze bedzie grubo moja szyba jeszcze coś pomiesci
  11. Wlepy
  12. ten temat poruszyłem na stronie VAG WLKP https://www.facebook.com/groups/1432018027014043/ Podeślij linka do nich niech zapiszą się itp ja mam w planach taką ową naklejkę zrobić ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- a TY do auta kupiłeś coś ? http://www.meblehotelowe.vox.pl/public/images/zdjecia/Taboret_Tapicer_Pacyfic_2.jpg Zdradz szczegóły
  13. Skore kupiles czy co ja mam do sedana oddam za free
  14. :siema:
  15. :polew::polew::polew::polew:
  16. Brak pasów i dowód zabrali bo przeglad we wrzesniu sie skaczył 2013
  17. nie nie ale na tej krzyżówce zawsze na recznym wchodzic lubiłem ale dobrze ze nie wchodziłem bo stali za budynkami i ogien za mna najlepszy tekst ich czy to jakies podkrecone auto i :polew:
  18. za? ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną. a wy tylko macie samochody Teraz to przynajmniej mogę się tym samochodem zając a jak była dziewczyna to tylko marudziła,że poświęcam czas na duperele a dla mniej go nie mam Módzͺ
  19. Przeglad i za mala gleba:d
  20. Dowodzik zabrany i mandat
  21. Witam Panowie
  22. zaręczona to lipton zaręczyny są teraz w modzie Ciekawe czy Artur będzie FIS montował do polo:whistling: No niestety niee bo szuka dawcy z tego co słyszałem Witam Panowie
  23. zaręczona to lipton
  24. tak jak pisałem musiałem osobiście byc w Nokii żeby oddać tel itp także dlatego mnie wtedy nie było:decayed: Dariusz coś Areczek tu ściemnia nie chce sie wydac gdzie był mam Ci wstawić formularz zgłoszeniowy ? nieeee ale wstawić możesz foto pani która Cie obsługiwała https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1002222_732438816789561_830837674_n.jpg i widzisz jakie cudo dla Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.