Treść opublikowana przez Michu B5
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tak jak pisałem musiałem osobiście byc w Nokii żeby oddać tel itp także dlatego mnie wtedy nie było:decayed: Dariusz coś Areczek tu ściemnia nie chce sie wydac gdzie był mam Ci wstawić formularz zgłoszeniowy ? nieeee ale wstawić możesz foto pani która Cie obsługiwała
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tak jak pisałem musiałem osobiście byc w Nokii żeby oddać tel itp także dlatego mnie wtedy nie było:decayed: Dariusz coś Areczek tu ściemnia nie chce sie wydac gdzie był
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie ma nic sama przyjdzie miłość Nie ma hmmmm coś tu ściemniasz Areczku zbyt brzydki jestem i dlatego Prezes głowa do góry
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie ma nic sama przyjdzie miłość Nie ma hmmmm coś tu ściemniasz Areczku
-
Zwykłe a4 b5
Ładny avancik jakieś plany czy coś ?? Czy dobrze widze ze on ma gładki zderzak w przodzie ;>
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany jakis spocik w niedziele
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie nie ja dziękuje
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie rozpierdalaj systemu :gwizdane:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ktoś zainteresowany to mam - sliniczki regulacji lampy komplet 30 zł - sprężyny obniżajace MTS -40 140 zł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie brać kto co potrzebuje
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ARKADIUSH TO MI SIE BARDZIEJ WIDZI
-
Spoty Słupecko - Konińskie
10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza chce się doradzić poważnych rezaczy spoko to wysle go do Ciebie Pisał do mnie do Rafała do Tomka mnie to męczy osobiście powiem szczerze Co Ty gadasz co za łeb ciężko go spławić ale ja juz to robie niech d*py nie meczy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza chce się doradzić poważnych rezaczy spoko to wysle go do Ciebie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pewno tak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja byłem 16:02 także nie wiem nie widziałem a tam chłopacy stali rzucił się w oczy dlaczego? bo nie ma w okolicy przedliftowego gładkiego zderzaka dobrze mówie ;> I TARCZE OPANOWANE
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja byłem 16:02 także nie wiem nie widziałem a tam chłopacy stali rzucił się w oczy dlaczego? bo nie ma w okolicy przedliftowego gładkiego zderzaka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu Pomyśle jak wróce z pracy a tym trza sie szykować do pracy jaki color ja wolne mam dobrze masz
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
czarna szyba w planach jest gleba jest Gdzie? wszystko ma w garażu Prezes tylko założyć musi no ja tez sciemniam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu Pomyśle jak wróce z pracy a tym trza sie szykować do pracy jaki color
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
jak narazie zostaje srebro a dalej zobaczymy łokieć jest oczywiście na sprzedaż stary Sławek A4 coś pisał ze chce do swojej u niego w temacie wiec mozesz mu cynka podesłac ze masz cos takiego na sprzedaż Jak grill zostaje to relingi tez srebrne by tu dobrze wygladały Pomyślimy narazie:wink: tamtego trochę muszę poprawić sprzedam POLO TV Srebrne relingi , gleba i czarna szyba tu widze ostatnio na spocie była wszystkie ciemne miała i mega wygladało
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Poważnie Darek męczy ten człowiek jak nie wiem :kwasny: szuka poważnych modów http://i.pinger.pl/pgr87/fabf508f0014c9f44b37e001/polo61.jpg :polew: Nie wiem co on wymysli ale po wypłacie daje fele do poszerzania ... gruby rezacz Gruby to ma ponton przed sobą Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
jak narazie zostaje srebro a dalej zobaczymy łokieć jest oczywiście na sprzedaż stary Sławek A4 coś pisał ze chce do swojej u niego w temacie wiec mozesz mu cynka podesłac ze masz cos takiego na sprzedaż Jak grill zostaje to relingi tez srebrne by tu dobrze wygladały
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Poważnie Darek męczy ten człowiek jak nie wiem :kwasny: szuka poważnych modów http://i.pinger.pl/pgr87/fabf508f0014c9f44b37e001/polo61.jpg :polew: Nie wiem co on wymysli ale po wypłacie daje fele do poszerzania ...