Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. I znowu problem przegob do wymiany:facepalm: ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- HARDKOROWO SIĘ JUŻ ROBI CIEKAWE CZY JUTRO DOJADE DO PRACY
  2. To lipa ze nic nie wykazało ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- Panowie to jak spocik jakiś w weekend ???
  3. O maly wlos bym sie zawisil dzis tak bylo nawiane sniegu:facepalm:
  4. dwie od Ciebie bilet i w strykowie opłata ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- daj dynka jakie chcesz kumpel Ci zrobi ręki na drugi dzień Ok jak coś upatrze to dam znać Arku
  5. Arturek kiedy ta audi bedzie wkoncu
  6. To dobrze złe moce odeszły
  7. Ja tak jeżdżę i nie mam problemów jakoś policjanty pokonuje trzeba dobrze się zadać i przejezdzasz
  8. To nie dobrze
  9. Napewno będzie dobrze uszczelki wytrza i klamki i bedzie ok trza było zmyć ta sól :kwasny:
  10. Powiedz mi kolego wydech jakiej firmy masz
  11. Dobra stronka troszke na swojego PARCHA pozamawiałem wlepów OdjazdoweNaklejki.pl
  12. Drzwi pozamykane i można działać :banan:
  13. U mnie też -10 ale na myjce bezdotykowej grzeje nadmuch wiec na sucho mozna wytrzeć uszczelki itp
  14. PARĘ FOTO PO MYJCE DZISIEJSZEJ ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------
  15. U mnie wina falowania była przepustnica ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- Oddam ALU za 1000 ktoś chetny z oponami 1300
  16. Ja już górna wychaczyłęm za dobrą kase i czekam za paczką ---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Mówisz że taki koperkowy będzie
  17. myślimy nad tym ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ---------- Mały up:naughty: Wpadł gwint na przód http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg I ori apteczka od Maxa http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry Rozpórke musisz jeszcze ogarnac
  18. Byłeś na biurowcu dziś
  19. Na opuszczonym aucie bo na podniesionym to sobie kuku podczas jazdy zrobisz pozycja musi byc naturalna dla auta czyli stoi na ziemi. Dzięki PREZES ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- Tak jak Dariusz mówi przepustnice zobacz ja miałęm to samo i jest ok po czyszczeniu
  20. Auto juz opanowane i teraz czekanie za razpórka górna i folią pomaranczową I jeszcze takie zapytanie czy na podniesionym aucie na podnosniku sie zakłada rozpórke czy opuszczonym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.