Moduł kierownicy mam z literą M, nic w nim nie kodowałem. Tak naprawdę to naszukałem się jak głupi jak dołożyć ten tempomat i nie znalazłem jakiegoś fajnego opisu.
Witam,
Zakupiłem i zamontowałem manetkę (nr 4E0953521) do tempomatu, zalogowałem tempomat w module silnika (11463) i niestety tempomat nie działa, a dodatkowo pokazuje się błędy,
Próbowałem podejrzeć w vagu działanie tempomatu w engine ->measuring blocks-> 006 ale tam poza stanem pedałów nic nie widzę. Jak to można sprawdzić. Może tak być że tempomat nie będzie pracował z ta manetką ?
Gdzieś doczytałem że krem do rąk z gliceryną. Ostatnio nakładałem na uszczelki i cóż moge powiedzieć, jest biały wiec zostają ślady, po 15 min trzeba przetrzeć i znikną, efekty zaobserwuję dopiero w czasie mrozów.
witam,
Od niedawna jestem posiadaczem wymarzonej A4 B6 Avant. Ciesze się ze znalazłem miejsce w którym mogę zasięgnąć rady bardziej doświadczonych użytkowników.
Pozdrawiam wszystkich.