Treść opublikowana przez arson15
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Neon Innesa, bystrzyk neonowy (Paracheirodon innesi syn. Hyphessobrycon innesi) – słodkowodna ryba z rodziny kąsaczowatych. Opis: Pochodzenie: dorzecze Amazonki, wschodnie Peru. Rozmiary: długość 3-5 cm Wygląd: niewielka rybka z charakterystycznym 'neonowym' pasem wzdłuż górnej części ciała, kończącym się przed płetwą ogonową. Od połowy długości ciała do nasady płetwy - jaskrawoczerwone. Dymorfizm płciowy: Samice są większe i posiadają bardziej zaokrąglony brzuch.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup jak najmniejsze bo najszybciej sie zaklimatyzują, 1-2cm mają teraz a weź pod uwagę że urosną do romiarów 5-10cm a nawet więcej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu jedno centymetrowa ryba powinna miec 1 lit wody, wez pod uwage ze ryby rosna. co do kirysnika, zbroinik to musisz miec min 2szt, wszystkie ryby zaleca sie hodowac w parach, oprocz bojownika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
był ktoś może ostatnio w kinie i może coś polecić, na co warto się wybrać
-
[B5 AVG] Brak wspomagania na wolnych obrotach
pompa padła
-
[ALL B5] Prośba o wycenę felg
według mnie 700-800 więcej nie dostaniesz
-
[ALL B5] Automat - problem przy zakupie
Witam Przyczyn może być wiele, obstawiam mało eleju w skrzyni i to może być najmniej kosztowna opcja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam glonojady, neonki, molinezje, głupiki, danio, kiryski, brzanki, i jednego bojownika, i jak narazie się nie pozjadały, nie kupuj welonki bo bardzo zanieczyszczają akwarium
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mój braciak ma coś takiego tylko wieksze :gwizdanie: owalne i większe Na początek powinno mu takie wystarczyć Witam ja właśnie założyłem akwarium jak na początek 50l, ponoć czym większe to mniej pracy, ja mam od miesiąca i miałem już trzy pogrzeby, początek nie jest łatwy, właśnie dziś wyczytałem że mam trzy rybki chore na ospe rybią. Ogólnie rybki bardzo fajna sprawa bardzo uspakajają. Polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śmiga jak narazie bez problemu, wymina pompy wody na nową ustawienie rozrządu od nowa i gra gitara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski chyba w każdym domku ma winde
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ozi Wszystkiego najlepszego 100lat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Gratulacje Cuber ładna felga jak na zime a dekielki zapodałeś jak w feldze od nowej R8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, dzisiaj dotarła do mnie. Części do rozrządu przyjadą jutro od TOMMA77, podjadę jeszcze do auto speciala kupić Ori termostat oraz uszczelniacz. Teraz jadę zawieść auto do mechanika. Do napisania wieczorem Pablo jak strach zajrzał Ci w oczy to się ostro wziołeś za remont auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o taką odpowiedź mi chodziło wielkie dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie kupiłem sobie drugą[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 13:33_________________________________________________ do US 14dni, do zarejestrowania masz 30dni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
są nowe z logiem uni eropejskiej[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 12:46_________________________________________________ 2% od umowy w US
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe czy trzeba je odkręcać czy można iść zarejestrować bez tablic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Koledzy mam pytanko. Jak się kupi auto np. z Krakowa i chce się go zarejestrować też w Krakowie to trzeba z tablicami jechać do Urzędu aby zarejestrować auto, czy trzeba wykupić nowe tablice, bo słyszałem że można przejąć tablice rejestracyjne?
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
nie bedziemy koledze wątku zasmiecać o bmw, bmw było przejściowo teraz jest B6 2,5 o więcej info zagadaj na gg
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
ja bym szukał drugiego motoru tym bardziej jeśli zależy Ci na czasie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
info poszło na priwa pozdrawiam
-
Niemieckie przebiegi
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta kielbasa pod halą jest za***ista od xxx lat - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!