Treść opublikowana przez sowka998
-
Urwany zawór wydechowy 1.8T BFB
Zawór ori i zamiennik identycznie urywa
-
Urwany zawór wydechowy 1.8T BFB
Witam. Mam problem z silnikiem 1.8T a dokładniej to z urywającym się zaworem wydechowym na 4tym cylindrze. Kupiłem audi z uszkodzonym silnikiem,zerwany pasek rozrządu. Ze względu na uszkodzone zawory kupiłem drugą głowice. Przed włożeniem głowica została zplanowana, mechanik wyciągał tłoki by sprawdzić czy pierścienie nie są zakleszczone, wszystko ok. Po złożeniu i odpaleniu silnika praca była nie równa. Okazało się że jest urwany zawór wydechowy na 4tym cylindrze. Zawór został zmieniony na nowy. Po ponownym odpaleniu znowu urwało ten sam zawór. Mechanik stwierdził że jest to wina samoregulatora, zostały wymienione wszystkie wydechowe na nowe. Po raz kolejny po odpaleniu chodził 30 min dobrze, później znów urwało zawór. Ręce opadają.... Co może być przyczyną że cały czas tak samo urywa ten sam zawór. Dodam że wałki poszły z głowicy ci był uszkodzony rozrząd. Może ktoś miał taki przypadek. Zawór widać że jest wyginany na górze przy spince.
-
Dywaniki
Witam. Ma ktoś do sprzedania dywaniki czarne sline do b6? Poratuje mnie nawet tylko jeden od kierowcy. Ktoś coś?
-
3.0 TDI quattro automat B7 drgania całego nadwozia przy przyspieszaniu
witam. czytałem o twoim problemie ze skrzynią biegów. ja mam taki sam problem. jestem można powiedzieć że z Twoich okolic. gdzie tą skrzynie naprawiałeś i jaki był tego koszt?
-
zwiększenie mocy
audi a4 b7 3.0 tdi silnik bkn 205km
-
zwiększenie mocy
witam wszystkich. chcę zwiększyć moc w moim a4 tylko nie wiem na ile można najwięcej żeby było dobrze. zamierzam to zrobić w fabryka mocy lublin. równierz tam mają mi wywalić dpfa
-
Różnice pomiędzy ASB a BKN
czy do silnika bkn można włożyć wtryski od asb? jaki najlepiej olej la. obecnie leje castrol 5w30. zamierzam usunąć dpf w tym tygodniu. rozważam jeszcze podniesienie mocy. czy to dobry pomysł?
-
dpf 3.0 bkn
witam wszystkich. potrzebuję namiary na warsztat z warszawy chyba z ulicy minerskiej która zajmuje się usuwaniem dpf
-
namiary na wywalenie DPFa
witam wszystkich. potrzebuje namiary na warsztat w okolicy warszawy lublina garwolina piaseczna który usunie mi DPFa szukam sprawdzonego. może ktoś z was już tego się pozbył.jakie były koszty plusy i minusy tej operacji
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
ciekawe ile w serwisie to kosztuje, zadzwonie do nich
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
orientowałeś się już ile taki jeden wtrysk kosztuje?
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
auto ma obecnie 151 tyś przebiegu a jak go rok temu kupowałem to było 138 tyś zaznaczam że przebieg oryginalny nie kręcony
-
kopcenie / jaka przyczyna
Darek i ile to kosztowało te wtryski cała robota, kogo polecasz żeby to zrobić
-
kopcenie / jaka przyczyna
jak dłużej pochodzi na wolnych obrotach to kopci, jest też tak że jak jadę np długo lub czasami krótko to idzie za mną duża niebieska smuga kopcenia. Przejadę tak z kilometr i wszystko wraca do porządku. a i jak jest ciepły to czasami ciężko przez chwile ma przekręcić ale oleju nie przybywa. czy to też wtryski i jaki koszt czy to wina jakiejś przepustnicy. co z tym zrobić żeby bardziej się nie zepsuło. jakieś namiary na dobrego mechanika z okolic warszawy piaseczna garwolina
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
hey. przeczytałem przypadkowo temacik i mam takie objawy jak napisałeś tzn jak dłużej pochodzi na wolnych obrotach to kopci, jest też tak że jak jadę np długo lub czasami krótko to idzie za mną duża niebieska smuga kopcenia. Przejadę tak z kilometr i wszystko wraca do porządku. a i jak jest ciepły to czasami ciężko przez chwile ma przekręcić ale oleju nie przybywa. czy to też wtryski i jaki koszt czy to wina jakiejś przepustnicy
-
Dlugo kreci jak zimniej
witam. ja też mam taki problem. rano długo kręci. czy już to naprawiłeś?
-
1 BV S-LINE na 1BA
witam posiadam zawieche 1bv s-line. chciałbym go zmienić na 1ba. czyli bardziej komfortowe. może ktoś z Was już przeprowadzał taki zabieg. jakieś doświadczenia z tym związane jakie koszty. może ktoś ma takie zawieszenie na zbyciu:naughty:
-
szrpanie automat przy zmianie
jest zalany nowym olejem plus filtr:facepalm:
-
szrpanie automat przy zmianie
witam wszystkich. problem mam taki że jak zwalniam z przykładowo z 6 biegu do trójki dodam gazu delikatnie to jest szarpnięcie jakby luz na półosi . automat, co to może być. najbardziej to czuć na zmianie biegu z 4 na 3
-
Usuwać filtr DPF w A4 B7 3.0TDI?
widać że możliwy ten warsztat. będę musiał do nic podjechać bo tel nie odbierają. dzięki za namiary
-
Usuwać filtr DPF w A4 B7 3.0TDI?
czy znacie jakiś dobry sprawdzony warsztat co by to wywalił ? najlepiej w warszawie bądź okolicy warszawy lub lublina
-
Usuwać filtr DPF w A4 B7 3.0TDI?
jaki koszt jest tej modyfikacji?
-
Usuwać filtr DPF w A4 B7 3.0TDI?
witam wszystkich. mam pytanie czy wyciąć dpf-a czy też nie. jakie są wady i zalety. audik a4 b7 3.0 tdi q
-
uruchamianie webasto
witam. ostatnio próbowałem uruchomić webasto z pilota i dioda mia trzy razy na czerwono a później mia jeszcze parę razy szybciej też na czerwono. czy bez pilota można o uruchomić i jak zaprogramować pilot audi a4 b7
-
kupie 8e0807133c / 134c
nie wiem kto Cię uczył dobrych manier ale powiem Ci szczerze że się nie przyłożył